Rubensning Dinamoga o‘tishi haqida agent fikri
Jovanni Godoy, Braziliyalik yarim himoyachi Rubensning vakili, mijozining Moskvadagi Dinamo klubiga o‘tishi ehtimoli haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Oldinroq ommaviy axborot vositalarida 24 yoshli yarim himoyachi transferi bo‘yicha muzokaralar olib borilayotgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Agentning so‘zlariga ko‘ra, har bir transfer oynasida matbuot Rubensni Dinamoga o‘tkazilish haqida yozadi, biroq u bunga odatlangan va bunga e’tibor bermaydi.
2025 yilda Rubens barcha musobaqalarda jami 32 ta o‘yinda ishtirok etib, uchta gol urdi va uchta golga assistentlik qildi. Ushbu ko‘rsatkichlar futbolchining jamoasiga foydali ekanligini tasdiqlaydi.
Hozirgi vaqtda Rubensning transferi bo‘yicha rasmiy ma’lumotlar mavjud emas, ammo agentning so‘zlaridan kelib chiqib, muzokaralar davom etayotgani taxmin qilinadi. Futbolchi faoliyati davomida o‘zining yuqori malakasi bilan ajralib turadi va yangi jamoasida ham yaxshi natijalar ko‘rsatishga intiladi.

Мнение агента о переходе Рубенса к Динамо
Джованни Годой, представитель бразильского полузащитника Рубенса, высказал мнение о вероятности перехода его клиента в московский клуб Динамо. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее в СМИ появлялись сообщения о том, что ведутся переговоры по трансферу 24-летнего полузащитника. По словам агента, в каждое трансферное окно пресса пишет о переходе Рубенса в Динамо, но он к этому привык и не обращает на это внимания.
В 2025 году Рубенс принял участие в 32 матчах во всех соревнованиях, забил три гола и сделал три голевых передачи. Эти показатели подтверждают, что игрок полезен для своей команды.
В настоящее время официальной информации о трансфере Рубенса нет, однако, исходя из слов агента, предполагается, что переговоры продолжаются. В течение своей карьеры футболист выделяется высоким мастерством и стремится показать хорошие результаты в новой команде.