Dinamo va Baltika o‘rtasida kutilmagan natija bo‘lishi mumkin
Rossiya milliy terma jamoasi sobiq futbolchisi Igor Korneyev Moskva «Dinamo» va Kaliningradning «Baltika» jamoalari o‘rtasidagi Premyer-liga birinchi tur uchrashuvi haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ta’kidlashicha, murabbiy Talalaev jamoalarni nafaqat jismonan, balki ruhiy jihatdan ham yaxshi tayyorlaydi. Shu sababli, birinchi turda kutilmagan natijalar yuz berishi mumkin.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, barcha jamoalar uchun birinchi tur oson bo‘lmaydi. Mazkur o‘yinda «Dinamo» va «Baltika» jamoalari Rossiya chempionatining 2025/2026 yilgi mavsumining dastlabki turini ochadi.
Uchrashuv 18 iyul juma kuni Moskva vaqti bilan soat 20:30da «VTB Arena» stadionida bo‘lib o‘tadi. Ushbu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lishi kutilmoqda.
Har ikki jamoa o‘z imkoniyatlarini ko‘rsatishga intiladi va g‘alaba uchun kurashadi. Shuning uchun ham bu uchrashuvda raqobat yuqori darajada bo‘ladi.

Может быть неожиданный результат между Динамо и Балтикой
Бывший футболист сборной России Игорь Корнеев высказал свои мысли о матче первого тура Премьер-лиги между московским «Динамо» и калининградской «Балтикой». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что тренер Талаев готовит команды не только физически, но и морально. Поэтому в первом туре могут произойти неожиданные результаты.
По словам специалиста, для всех команд первый тур не будет легким. В этом матче «Динамо» и «Балтика» откроют первый тур чемпионата России сезона 2025/2026.
Встреча состоится 18 июля в пятницу в 20:30 по московскому времени на стадионе «VTB Arena». Ожидается, что этот матч станет интересным и важным событием для болельщиков.
Обе команды стремятся продемонстрировать свои возможности и будут бороться за победу. Поэтому в этой встрече конкуренция будет на высоком уровне.