Pari NN Gotsuk bilan hamkorlikni yakunladi
Nijegorodlik "Pari NN" jamoasi bosh direktori David Melik-Guseynov Kirill Gotsuk haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Himoyachi uzoq yillar davomida Nijegorodda faoliyat yuritib, klubni tark etdi. Melik-Guseynovning so‘zlariga ko‘ra, Kirill bu yerda juda uzoq vaqt bo‘ldi, bu uning uchun ham yaxshi, ham yomon tomoni bor.
U o‘sishda davom etishi kerak. Dastlabki kelishuvda hamkorlikning yakunlanishi aniq edi, dedi u "Chempionat" nashriga bergan intervyusida.
Shuningdek, "Pari NN" jamoasi yangi mavsumni yaqin orada boshlaydi. Jamoa yangi bosh murabbiy Aleksey Shpilevskiy rahbarligida 20 iyul kuni, yakshanba kuni, Rossiya chempioni "Krasnodar" bilan Kazanda o‘yin o‘tkazadi.
Bu o‘yin yangi mavsumdagi muhim bahslardan biri bo‘ladi. Klub va murabbiy jamoani yanada kuchaytirish va yangi yutuqlarga erishishni maqsad qilgan.

Pari NN завершил сотрудничество с Гоцук
Генеральный директор нижегородской команды "Парi NN" Давид Мелик-Гусейнов высказал свое мнение о Кирилле Гоцукe. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Защитник долгое время выступал в Нижнем Новгороде и покинул клуб. По словам Мелик-Гусейнова, Кирилл провел здесь очень долго, что имеет как свои плюсы, так и минусы.
Он должен продолжать развиваться. В первоначальном соглашении завершение сотрудничества было очевидно, сказал он в интервью изданию "Чемпионат".
Также команда "Парi NN" в ближайшее время начнет новый сезон. Под руководством нового главного тренера Алексея Шпилевского команда проведет матч с чемпионом России "Краснодаром" 20 июля, в воскресенье, в Казани.
Этот матч станет одним из важных поединков нового сезона. Клуб и тренер ставят перед собой цель усилить команду и добиться новых успехов.