Ivuariyalik yarim himoyachi Frank Kessi yaqinda Italiya chempionatiga qaytishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu futbolchiga Turinning "Yuventus" klubi qiziqish bildirmoqda. Bu haqda Italiya nashri Tuttosport xabar berdi.
Kessining o‘tgan faoliyatida Bergamo shahrining "Atalanta" hamda "Milan" klublarida o‘ynagani bor. Shuningdek, u Kataloniyaning "Barselona" jamoasida ham faoliyat yuritgan.
Hozirda u Yaqin Sharq hududida to‘p surmoqda. Biroq futbolchining moliyaviy talablarining yuqoriligi uning Italiyaga qaytishiga to‘siq bo‘lishi mumkin.
Yangi Italiya chempionati mavsumi avgust oyining ikkinchi yarmida boshlanadi. Amaldagi chempion "Napoli" jamoasidir.
Ushbu mavsumda "Yuventus" klubi ham yuqori natijalarga erishishga intilmoqda. Kessining qaytishi "Yuventus" uchun jamoa kuchini oshirishda muhim omil bo‘lishi mumkin.
Futbol ishqibozlari uning Italiya chempionatida yana o‘ynashini kutmoqda.
Tomas Partiga jinsiy zo‘ravonlik bo‘yicha yangi ayblovlar qo‘yildi
"Vilyarreal" futbol klubi yarim himoyachisi Tomas Partiga nisbatan yangi ayblovlar ilgari surildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Daily Mail xabariga ko‘ra, Gana milliy terma jamoasi
Sport Bugun, 23:20
Abduqodir Husanov: Premer-ligadagi ilk o‘zbekistonlik futbolchi
BBC nashri "Manchester Siti" klubi safida to‘p surayotgan o‘zbekistonlik futbolchi Abduqodir Husanovga bag‘ishlangan maqola chop etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Unda yosh
Kaladze: Rafael Leau “Milan” uchun muhim futbolchi
“Milan” klubining sobiq himoyachisi, gruziyalik futbolchi Kaxa Kaladze portugaliyalik hujumchi Rafael Leau haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Uning ta’kidlashicha, Leau
Sport Bugun, 23:04
Georgiy Jikiya: «Antalyaspor»da hammasi yaxshi»
«Antalyaspor» jamoasi himoyachisi Georgiy Jikiya o‘zining Turkiyadagi faoliyati haqida fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. 32 yoshli futbolchi bu boradagi savollarga qisqacha javob berdi.
Gvardiola "Manchester Siti"ni tark etishi mumkinmi?
Mashhur futbol murabbiyi Xosep Gvardiolaning "Manchester Siti"ni tark etishi mumkinligi haqidagi mish-mishlar futbol olamida keng muhokama qilinmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu
Sport Bugun, 22:23
Messi jarohati sabab Inter Mayami o‘yini qoldirildi
AQShning "Inter Mayami" futbol klubi o‘zining rasmiy sayti orqali Puerto-Rikoda "Independente" jamoasiga qarshi o‘tkazilishi rejalashtirilgan o‘rtoqlik uchrashuvi sanasi

Месси из-за травмы пропустил матч в Пуэрто-Рико
Ивуарийский полузащитник Франк Кесси может скоро вернуться в итальянский чемпионат. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этого футболиста проявляет интерес туринский клуб "Ювентус". Об этом сообщает итальянское издание Tuttosport.
В своей карьере Кесси играл в клубах "Аталанта" и "Милан" из Бергамо. Также он выступал за каталонскую команду "Барселона".
В настоящее время он играет на Ближнем Востоке. Однако высокие финансовые требования футболиста могут стать препятствием для его возвращения в Италию.
Новый сезон итальянского чемпионата начнется во второй половине августа. Действующим чемпионом является команда "Наполи".
В этом сезоне клуб "Ювентус" также стремится добиться высоких результатов. Возвращение Кесси может стать важным фактором для усиления команды "Ювентус".
Футбольные болельщики ждут, когда он снова будет играть в итальянском чемпионате.
Футбольный клуб "Интер Майами" из США через официальный сайт объявил о переносе товарищеского матча, который должен был пройти в Пуэрто-Рико, на другую дату. Об этом сообщает Zamin.uz.
Спорт Сегодня, 04:06
Наумов: Эпоха Моуринью прошла, Саудовская Аравия подходит
Бывший президент футбольного клуба "Локомотив" Николай Наумов высказал своё мнение о будущем известного тренера Жозе Моуринью. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает euro-football.ru.
Главный тренер команды «Аль-Наср» Жорже Жезуш объяснил причину, по которой Криштиану Роналду не выйдет на поле в следующем матче. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает сайт euro-football.ru.
Спорт Сегодня, 03:42
Американский полузащитник Кристиан Пулишич уже три года живёт в Италии и выступает за футбольный клуб «Милан». Об этом сообщает Zamin.uz. Хотя он пытается изучать итальянский язык, чаще предпочитает
Полузащитнику футбольного клуба «Вильярреал» Томасу Парти предъявлены новые обвинения. Об этом сообщает Zamin.uz. По информации Daily Mail, игрок сборной Ганы подозревается в сексуальном насилии в
Защитник команды «Антальяспор» Георгий Джикия кратко прокомментировал свою деятельность в Турции. Об этом сообщает Zamin.uz. Видео с высказываниями 32-летнего футболиста было опубликовано в