Mostovoy: Rossiya Premer-ligasida o‘zgarish bo‘lmaydi
Yangi Rossiya Premer-ligasining yangi mavsumi juma kuni kechqurun boshlanadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya futbolining afsonasi Aleksandr Mostovoy chempionatda kutilmagan holatlar yuz bermasligini ta’kidladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, yuqori o‘rinlardagi jamoalar o‘z pozitsiyalarida qolaveradi.
Yettinchi o‘rindan pastda joylashgan jamoa qanday ajablantirishi mumkin? Faqatgina agar u uchlikka kirsa, shunda ajablantiradi.
Yangi mavsum Moskva shahrida ochiladi. O‘yin «Dinamo» va «Baltika» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi.
Ushbu uchrashuvning matnli translyatsiyasini LiveResult portalida kuzatishingiz mumkin. Amaldagi Rossiya chempioni «Krasnodar» jamoasi hisoblanadi.
Bahor mavsumida bu jamoa Premer-liga tarixida ilk bor chempionlikni qo‘lga kiritdi. Yangi mavsumda ham raqobat qiziqarli va kuchli bo‘lishi kutilmoqda.

Mostovoy: В Российской Премьер-лиге изменений не будет
Легенда российского футбола Александр Мостовой отметил, что в чемпионате не произойдут неожиданные события. По его словам, команды, занимающие высокие места, останутся на своих позициях.
Как может удивить команда, находящаяся ниже седьмого места? Только если она попадет в тройку, тогда это будет удивительно.
Новый сезон откроется в Москве. Игра пройдет между командами «Динамо» и «Балтика».
Текстовую трансляцию этого матча можно будет следить на портале LiveResult. Действующим чемпионом России является команда «Краснодар».
Весной эта команда впервые в истории Премьер-Лиги завоевала чемпионство. Ожидается, что в новом сезоне конкуренция будет интересной и сильной.