Gadzhiev: Paltsevga “Spartak”dan taklif bo‘lishi mumkin
Makhachqala “Dinamo” jamoasi prezidenti Gadzhi Gadzhiev klub himoyachisi Valentin Paltsevning Moskva “Spartak” jamoasiga o‘tishi mumkinligi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U “Spartak” jamoasidan Paltsevga taklif bormi degan savolga javoban, taklif bo‘lishi mumkin, lekin hozircha bu taklif ko‘rib chiqilmayapti va tomonlar o‘rtasida muzokaralar olib borilmayapti, dedi. Avvalroq ma’lum qilinishicha, Paltsevning “Spartak”ga o‘tishi ehtimoli juda kam.
O‘tgan mavsumdan beri himoyachi va uning jamoasi O‘zbekiston Premyer ligasida ishtirok etib kelmoqda. Shuningdek, Rossiya terma jamoasi bosh murabbiyi Valeriy Karpin Paltsevni bir necha bor terma jamoaga chaqirgan.

Гаджиев: Пальцеву может поступить предложение от "Спартака"
Президент махачкалинского клуба «Динамо» Гаджи Гаджиев высказал мнение о том, что защитник Валентин Пальцев может перейти в московский «Спартак». Об этом сообщает Euro-football.ru.
На вопрос о том, есть ли предложение от «Спартака» для Пальцева, он ответил, что предложение может быть, но в настоящее время оно не рассматривается, и переговоры между сторонами не ведутся. Ранее сообщалось, что вероятность перехода Пальцева в «Спартак» очень мала.
С прошлого сезона защитник и его команда участвуют в чемпионате Узбекистана. Также главный тренер сборной России Валерий Карпин несколько раз вызывал Пальцева в сборную.