Rossiya Premyer ligasining ikkinchi turida Moskva jamoasi "Spartak" o‘z maydonida "Baltika"ni qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Moskva jamoasining bosh murabbiyi Deyan Stankovich o‘yinning dastlabki daqiqalaridan quyidagi futbolchilarni maydonga tushirishga qaror qildi: Maksimenko, Denisov, Babich, Litvinov, Mangash, Umyarov, Martins, Barko, Markinyos, Solari va Zabolotniy. "Spartak" va "Baltika" futbolchilari Moskva vaqti bilan soat 15:00 da o‘yinning boshlanish signalini eshitadilar.
Uchrashuvning barcha tafsilotlarini LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Birinchi turda "Spartak" Makhachkala shahrining "Dinamo" jamoasini 1:0 hisobida mag‘lub etdi, "Baltika" esa Moskva "Dinamo"si bilan 1:1 hisobida durang o‘ynadi.

Заболотный в составе «Спартака» против «Балтики» на поле
Во втором туре Российской Премьер-лиги московская команда "Спартак" примет "Балтику" на своем поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер московской команды Деян Станкович решил выпустить на поле следующих футболистов с первых минут: Максименко, Денисов, Бабич, Литвинов, Мангаш, Умяров, Мартинс, Барко, Маркиньос, Солари и Заболотный. Футболисты "Спартака" и "Балтики" услышат сигнал к началу матча в 15:00 по московскому времени.
Все детали встречи можно будет отслеживать через текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult. В первом туре "Спартак" одержал победу над командой "Динамо" из Махачкалы со счетом 1:0, а "Балтика" сыграла вничью с московским "Динамо" 1:1.