Lokomotiv kuchli o‘yin bilan raqiblarni qiynaydi
Moskva «Spartak» klubining sobiq prezidenti Andrey Chervichenko poytaxtning «Lokomotiv» jamoasining Rossiya chempionati ikkinchi turida «Krasnodar»ga qarshi o‘yinni yuqori baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, «Temiryo‘lchilar» 2:1 hisobida g‘alaba qozonib, chempionat jadvalida yetakchilik qilmoqda. Chervichenko «Chempionat» nashriga bergan intervyusida shunday dedi: agar «Lokomotiv» jamoasi o‘z o‘yini yaxshi davom etsa va tarkibni kuchaytirsa, ular raqiblar uchun jiddiy muammo tug‘dirishi mumkin.
Jamoa juda yaxshi uyg‘unlashgan va o‘zaro hamjihatlikda o‘ynaydi. Shuningdek, u «Krasnodar» jamoasi ichki ruhiyati hali ham oldingi chempionlikni nishonlayotgani sababli ochkolarni yo‘qotayotganini ta’kidladi.
Birinchi turda «Lokomotiv» «Sochi»ni 3:0 hisobida mag‘lub etdi. Keyingi turda esa Mikhail Galaktionov boshchiligidagi jamoa «Spartak» bilan bahsga kirishadi.
Bu o‘yinlar Rossiya Premer-ligasining qiziqarli va jiddiy kechishini ko‘rsatmoqda. «Lokomotiv»ning hozirgi formasi va natijalari ularning yuqori o‘rinlarni egallashga intilayotganini anglatadi.
Shuningdek, jamoaning taktika va jamoaviy o‘yini muxlislar tomonidan iliq qabul qilinmoqda. Rossiya chempionatida kuchli raqobat davom etmoqda va har bir o‘yin o‘zining ahamiyatiga ega.

Локомотив сильной игрой мучает соперников
Бывший президент московского клуба «Спартак» Андрей Червиченко высоко оценил игру столичной команды «Локомотив» в матче второго тура чемпионата России против «Краснодара». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, «железнодорожники» одержали победу со счетом 2:1 и занимают первое место в таблице чемпионата. Червиченко в интервью изданию «Чемпионат» сказал, что если команда «Локомотив» продолжит играть хорошо и усилит состав, они могут стать серьезной проблемой для соперников.
Команда очень хорошо слажена и играет в единстве. Он также отметил, что команда «Краснодар» теряет очки из-за того, что все еще отмечает свое предыдущее чемпионство.
В первом туре «Локомотив» победил «Сочи» со счетом 3:0. В следующем туре команда под руководством Михаила Галактионова встретится с «Спартаком».
Эти игры показывают, что Российская Премьер-Лига будет интересной и серьезной. Текущая форма и результаты «Локомотива» свидетельствуют о том, что они стремятся занять высокие места.
Также тактика и командная игра команды тепло принимаются болельщиками. В чемпионате России продолжается сильная конкуренция, и каждая игра имеет свое значение.