Genich CSKA himoyachisi o‘yini haqida fikr bildirdi
CSKA yakshanba kuni o‘z maydonida «Ahmat» jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Fabio Chelestini boshchiligidagi jamoa allaqachon gol o‘tkazib yuborgan va hisob 0:1 ko‘rsatilmoqda. Mashhur sharhlovchi Konstantin Genich Moskva «armiyachilari» himoyachisi Villyan Roshaning o‘yini haqida g‘alati fikr bildirdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, bugun Villyan Rosha yetarlicha dam olmagan ko‘rinadi va braziliyalik futbolchining o‘yini noodatiy bo‘lmoqda. Oldinroq ommaviy axborot vositalarida Villyan Roshani BAAning «Al-Jazira» klubi qo‘lga kiritmoqchi ekani haqida ma’lumot tarqalgan edi.
Rossiya chempionati doirasidagi CSKA va «Ahmat» o‘rtasidagi o‘yinni portal LiveResultning matnli translyatsiyasi orqali kuzatish mumkin. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim bo‘lib, muxlislar diqqat bilan voqealarni onlayn tarzda kuzatib borishlari mumkin.

Генич высказался о игре защитника ЦСКА
ЦСКА в воскресенье проводит матч против команды «Ахмат» на своем поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда под руководством Фабио Челестини уже пропустила гол, и счет 0:1. Известный комментатор Константин Генич высказал странное мнение о игре защитника московских «армейцев» Виллиана Роши.
По его словам, сегодня Виллиан Роша выглядит недостаточно отдохнувшим, и игра бразильского футболиста становится необычной. Ранее в СМИ появилась информация о том, что Виллиана Рошу хочет заполучить клуб ОАЭ «Аль-Джазира».
Матч между ЦСКА и «Ахматом» в рамках чемпионата России можно отслеживать через текстовую трансляцию портала LiveResult. Этот матч важен для команд, и болельщики могут внимательно следить за событиями в онлайн-режиме.