Reshford Arsenal haqidagi bahsli izohini o‘chirib tashladi
Manchester Yunayted jamoasining hujumchisi Markus Reshford ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida bahsli izoh qoldirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu izoh muxlislardan birining fikriga javob bo‘ldi. Bir foydalanuvchi, Mayki Smit, “Sen Arsenaldan qo‘rqasan, shuning uchun La Liga jamoasiga ketding”, deb yozdi.
Shunga javoban Reshford “Men o‘tgan o‘n yil ichida bir Yevropa kubogini yutganman, Arsenal esa 137 yil ichida bunday g‘alabaga erishmagan”, dedi. Biroq keyinchalik Reshfordning bu izohi o‘chirib tashlandi.
Hozir muxlislar shu post ostida u qayerga ketganini va izoh qaerda ekanini faol so‘rashmoqda. Aslida, Markus Reshford Arsenal haqida ma’lumotlarni yaxshilab o‘rganishi kerak.
Chunki Arsenal 1994 yilda Kuboklar kubogini va 1970 yilda Yarmarka kubogini qo‘lga kiritgan. Reshford esa xalqaro maydonda Manchester Yunayted bilan Yevropa ligasida g‘olib bo‘lgan, bu borada u haqiqatni aytgan.
Yaqinda Markus Reshford Barcelona jamoasiga ijaraga o‘tib, keyinchalik sotib olish huquqiga ega bo‘ldi. Bu o‘zgarish futbolchining faoliyatida yangi bosqichni boshlab berdi.

Рэшфорд удалил спорный комментарий о Арсенале
Нападающий Манчестер Юнайтед Маркус Рэшфорд оставил спорный комментарий на своей странице в социальных сетях. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот комментарий был ответом на мнение одного из фанатов. Пользователь Майки Смит написал: "Ты боишься Арсенала, поэтому ушел в команду Ла Лиги".
В ответ Рэшфорд сказал: "Я выиграл один европейский трофей за последние десять лет, а Арсенал не добился такой победы за 137 лет". Однако позже этот комментарий Рэшфорда был удален.
Теперь фанаты активно спрашивают под этим постом, куда он ушел и где комментарий. На самом деле Маркусу Рэшфорду стоит лучше изучить информацию об Арсенале.
Поскольку Арсенал завоевал Кубок Кубков в 1994 году и Кубок ярмарок в 1970 году. Рэшфорд же стал победителем Лиги Европы с Манчестер Юнайтед на международной арене, в этом он сказал правду.
Недавно Маркус Рэшфорд перешел в команду Барселона в аренду с правом последующего выкупа. Это изменение открыло новый этап в карьере футболиста.