Emil Audero Kremonezega rasmiy qo‘shildi
Sobiq Milan “Inter” jamoasining darvozaboni, ammo asosan Genova “Sampdoriya” jamoasidagi o‘yinlari bilan mashhur bo‘lgan Emil Audero “Kremoneze” jamoasiga o‘tgan. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu jamoa yaqinda Italiya futbolining yuqori ligasiga qaytdi va uning bosh murabbiyi Davide Nikola jamoani kuchaytirish yo‘llarini faol qidirmoqda. 1997-yilda tug‘ilgan tajribali italo-indoneziyalik darvozabon jamoaga katta yordam beradi, deb hisoblanmoqda.
Yangi mavsum Italiya chempionati avgust oyining ikkinchi yarmida boshlanadi. Hozirgi chempion “Napoli” jamoasi bo‘lib, oxirgi uch yil ichida ikkinchi marta chempionlikni qo‘lga kiritdi.
Futbol muxlislari yangi mavsumdan ko‘plab qiziqarli o‘yinlarni kutmoqda. “Kremoneze” jamoasi ham yuqori ligada o‘z o‘rnini mustahkamlashga intilmoqda.
Emil Auderoning jamoaga qo‘shilishi ularning himoyasini sezilarli darajada kuchaytiradi. Shunday qilib, Italiya futbolida yangi mavsum katta qiziqish bilan boshlanadi.

Эмиль Аудеро официально присоединился к Кременезе
Бывший вратарь миланского "Интера", но в основном известный своими выступлениями за генуэзскую "Сампдорию", Эмиль Аудеро перешел в команду "Кремонезе". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эта команда недавно вернулась в высшую лигу итальянского футбола, и ее главный тренер Давиде Никола активно ищет пути усиления команды. Ожидается, что опытный итало-индонезийский вратарь, родившийся в 1997 году, окажет значительную помощь команде.
Новый сезон чемпионата Италии начнется во второй половине августа. Текущим чемпионом является команда "Наполи", которая во второй раз за последние три года завоевала титул чемпиона.
Футбольные болельщики ожидают множество интересных матчей в новом сезоне. Команда "Кремонезе" также стремится укрепить свои позиции в высшей лиге.
Присоединение Эмиля Аудеро значительно усилит их защиту. Таким образом, новый сезон в итальянском футболе начинается с большим интересом.