Isak yaqin kunlarda Nyukaslga qo‘shilmaydi
Hujumchi Aleksandr Isak yaqin kunlarda “Nyukasl” jamoasiga qo‘shilmaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda “Arsenal”ga qarshi o‘yin so‘ngida bosh murabbiy Eddi Xau ma’lum qildi. Ma’lumki, Isak son sohasida muammolarga duch kelmoqda.
Shuningdek, shved futbolchisi atrofida klubni almashtirishi mumkinligi haqida ko‘plab mish-mishlar tarqalgan. Eddi Xau jurnalistlarga bergan intervyusida “Isak yaqin kunlarda “Nyukasl”ga qo‘shiladimi?
Yo‘q, bunga imkon yo‘q” deb aytdi. Oldinroq murabbiy yozgi transfer oynasi yakunida Aleksandr Isak “Nyukasl”da qolishiga umid bildirgandi.
Shu bilan birga, “Nyukasl” “Arsenal”ga qarshi o‘yinda 2:3 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Ushbu o‘yin jamoaning so‘nggi natijalaridan biri bo‘lib, tarkibdagi o‘zgarishlar va futbolchilarning holati haqida ko‘plab savollarni keltirib chiqarmoqda.
Isakning jarohati va klub almashishi borasidagi noaniqliklar jamoaning kelajakdagi faoliyatiga ta’sir ko‘rsatishi mumkin. Shunday ekan, muxlislar va mutaxassislar jamoaning keyingi transfer siyosatini diqqat bilan kuzatib borishi zarur.

Исаак в ближайшие дни не присоединится к Ньюкаслу
Нападающий Александр Исаак в ближайшие дни не присоединится к команде «Ньюкасл». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом после матча с «Арсеналом» сообщил главный тренер Эдди Хау. Известно, что Исаак сталкивается с проблемами в области голеностопа.
Также вокруг шведского футболиста ходит много слухов о том, что он может сменить клуб. Эдди Хау в интервью журналистам сказал: «Исаак в ближайшие дни присоединится к «Ньюкаслу»?
Нет, такой возможности нет». Ранее тренер выразил надежду, что Александр Исаак останется в «Ньюкасле» по окончании летнего трансферного окна.
Тем временем «Ньюкасл» проиграл «Арсеналу» со счетом 2:3. Этот матч стал одним из последних результатов команды и вызывает множество вопросов о составах и состоянии игроков.
Неопределенности по поводу травмы Исаака и смены клуба могут повлиять на будущее команды. Таким образом, болельщикам и специалистам необходимо внимательно следить за дальнейшей трансферной политикой команды.