Ponomaryov Krugovoyning CSKAdagi o‘yinini maqtadi
Sobiq CSKA futbolchisi Vladimir Ponomaryov «armiyachilar» jamoasining himoyachisi Danil Krugovoy haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bugungi o‘yinda futbolchi mavsumdagi birinchi uch ochkoni jamoasiga taqdim etdi va «Axmat»ga qarshi o‘yinda dubl qayd etdi. Ponomaryovning so‘zlariga ko‘ra, Krugovoyga ishongan holda maydonda faoliyatini davom ettirishi muhimdir.
Uning vazifasi o‘z jarima maydonidan boshlab raqib jarima maydonigacha bo‘lgan hududda ko‘p ishlarni bajarishdan iborat. U bu ishlarni muvaffaqiyatli amalga oshiradi va shuning natijasida o‘zini namoyon eta oladi.
Mutaxassis Vprognoze.ru saytiga bergan intervyusida shunday dedi. Shuningdek, Ponomaryovning fikricha, Krugovoy yaqinda «Istanbul Boshakshehir» jamoasiga o‘tgan Abbosbek Fayzullaev o‘rnini to‘ldirishi mumkin.

Пономарёв похвалил игру Кругового в ЦСКА
Бывший игрок ЦСКА Владимир Пономарев высказал свои мысли о защитнике команды «армейцев» Даниле Круговом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В сегодняшней игре футболист подарил команде первые три очка в сезоне и оформил дубль в матче против «Ахмата». По словам Пономарева, важно продолжать играть на поле, полагаясь на Кругового.
Его задача заключается в том, чтобы выполнять много работы на участке от своей штрафной площади до штрафной площади соперника. Он успешно справляется с этой работой и, в результате, может проявить себя.
Специалист сказал это в интервью сайту Vprognoze.ru. Также, по мнению Пономарева, Круговой может заменить Аббосбека Файзуллаева, который недавно перешел в команду «Истанбул Башакшехир».