Varatynov: Spartakni mag‘lub etish juda yoqimli
Sergey Varatynov, «Baltika» jamoasining markaziy himoyachisi, jamoasining «Spartak» ustidan qozongan g‘alabasi haqidagi taassurotlarini baham ko‘rdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya Premer-ligasining ikkinchi tur o‘yini 0:3 hisobida «qizil-oq» jamoasining mag‘lubiyati bilan yakunlandi. Futbolchi Metaratings.ru saytiga bergan intervyusida «Spartak»ni mag‘lub etish aynan shunday jamoa uchun yoqimli ekanligini ta’kidladi.
U «Spartak» Rossiyaning eng kuchli klublaridan biri ekanligini va ularga qarshi g‘alaba qozonish har doim quvonch bag‘ishlashini aytdi. Kaliningrad jamoasi navbatdagi o‘yinini 29 iyul kuni o‘tkazadi.
Ular Andrej Talalaev boshchiligida «Akron» jamoasi bilan Rossiya Kubogi doirasidagi bellashuvda maydonga tushadi. Premer-liganing uchinchi turida esa «Baltika» 3 avgust kuni «Orenburg» jamoasi bilan kuch sinashadi.

Варатынов: Побеждать Спартак очень приятно
Сергей Варатынов, центральный защитник команды «Балтика», поделился впечатлениями о победе своей команды над «Спартаком». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Второй тур Российской Премьер-лиги завершился со счетом 0:3 в пользу «красно-белых». Футболист в интервью Metaratings.ru отметил, что победа над «Спартаком» особенно приятна для такой команды.
Он сказал, что «Спартак» является одним из сильнейших клубов России, и победа над ними всегда приносит радость. Калининградская команда проведет следующий матч 29 июля.
Под руководством Андрея Талалаева они выйдут на поле в рамках Кубка России против команды «Акрон». В третьем туре Премьер-лиги «Балтика» 3 августа встретится с командой «Оренбург».