Smolov Broke Boys jamoasida o‘ynashi mumkin
Hujumchi Fyodor Smolov Rossiya Fonbet Kubogi doirasida Broke Boys media klubida o‘ynashi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa rahbari Dmitriy Egorovning aytishicha, Smolov musobaqada ishtirok etishga qiziqish bildirgan. Egorovning so‘zlariga ko‘ra, 6 avgust kuni bo‘lib o‘tadigan o‘yinda Smolov qatnasha olmaydi, chunki u safarda bo‘ladi.
Biroq jamoa agar «Oryol» jamoasini mag‘lub etsa, keyingi bosqichda u o‘ynash ehtimoli bor. Keyingi haftada, ya’ni 6 avgustda, Broke Boys jamoasi «Oryol» bilan mintaqalar yo‘li birinchi bosqich o‘yinida to‘qnash keladi.
O‘tgan yili Broke Boys birinchi bosqichda Obninskning «Kvant» jamoasini mag‘lub etdi, ammo ikkinchi bosqichda Dzerjinskning «Himik» jamoasiga yutqazdi. Fyodor Smolov esa o‘tgan mavsum oxiridan beri hech qanday klubga tegishli emas.
Avvalroq 35 yoshli hujumchi «Krasnodar» jamoasini tark etgan, u bilan Rossiya chempioni bo‘lgan. Hozir Smolov yangi jamoa bilan shartnoma imzolash imkoniyatlarini izlamoqda.

Smolov может играть в команде Broke Boys
Нападающий Фёдор Смолов может играть в медиа-клубе Broke Boys в рамках Кубка России по Фонбет. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам руководителя команды Дмитрия Егорова, Смолов проявил интерес к участию в турнире. По словам Егорова, в игре, которая состоится 6 августа, Смолов участвовать не сможет, так как будет в поездке.
Однако, если команда одержит победу над «Орлом», у него есть вероятность сыграть на следующем этапе. На следующей неделе, а именно 6 августа, команда Broke Boys встретится с «Орлом» в первом раунде регионального пути.
В прошлом году Broke Boys одержали победу над командой «Квант» из Обнинска в первом раунде, но во втором раунде проиграли команде «Химик» из Дзержинска. Фёдор Смолов с конца прошлого сезона не принадлежит ни одному клубу.
Ранее 35-летний нападающий покинул команду «Краснодар», с которой стал чемпионом России. Сейчас Смолов ищет возможности подписать контракт с новой командой.