Gandri: Ahmat Zenitni mag‘lub eta oladi
Nader Gandri, Ahmat jamoasining himoyachisi, jamoasining keyingi o‘yini haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Zenitga qarshi o‘yinda g‘alaba qozonish mumkinligini ta’kidladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, CSKA va Zenit kuch jihatidan bir xil darajada turadi va ularni mag‘lub etish imkonsiz emas.
Muhimi, jamoa o‘yinga qanday tayyorlanishi ekanligini aytdi. Rossiya Kubogi guruh bosqichining birinchi turi doirasida o‘yin 30 iyul kuni Grozni shahrida bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 20:45da boshlanadi. Rossiya Premer Ligasi doirasida Ahmat jamoasi ikki turda hali ochko to‘play olmadi.
Grozni jamoasi Rubinga 0:2 hisobida va CSKAga 1:2 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Shu bilan birga, jamoa o‘z imkoniyatlariga ishonib, keyingi o‘yinda yaxshiroq natija ko‘rsatishga intilmoqda.
Muhim jihat shundaki, har bir o‘yin oldidan puxta tayyorgarlik ko‘rilishi kerak. Bu esa g‘alaba qozonish uchun asosiy omil hisoblanadi.

Гандри: Ахмат сможет победить Зенит
Надер Гандри, защитник команды Ахмат, высказал свои мысли о следующей игре своей команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что возможно одержать победу в матче против Зенита. По его словам, ЦСКА и Зенит находятся на одном уровне по силе, и их победить не невозможно.
Важно, как команда будет готовиться к игре, сказал он. Матч в рамках первого тура группового этапа Кубка России пройдет 30 июля в городе Грозный.
Встреча начнется в 20:45 по московскому времени. В рамках Российской Премьер-Лиги команда Ахмат пока не набрала очков в двух турах.
Грозненская команда проиграла Рубину со счетом 0:2 и ЦСКА со счетом 1:2. Тем не менее, команда верит в свои возможности и стремится показать лучший результат в следующем матче.
Важный момент заключается в том, что перед каждой игрой необходимо тщательно готовиться. Это является основным фактором для достижения победы.