«Spartak» mag‘lub bo‘ldi, Titov jiddiy o‘zgarish kutmoqda
«Spartak» jamoasining sobiq sardori Egor Titov yangi mavsum boshida klubning natijalari haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘tgan hafta oxirida «Spartak» o‘z maydonida «Baltika» jamoasiga 0:3 hisobida yutqazib, muxlislarini ranjitdi. Titovning aytishicha, hozircha jamoaning o‘yinlari yuzasidan jiddiy xulosalar qilishga erta.
Biroq u hozirgi holatdan qoniqmayotganini ta’kidladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, keyingi turda asosiy tarkibdan ikki futbolchi kam bo‘ladi.
Titov «Baltika»ga qarshi o‘yin bo‘yicha fikr bildirar ekan, bu uchrashuvdan keyin «falokat» so‘zidan boshqa gap ayta olmasligini aytdi. Mazkur bahsda «Spartak»dan ikki futbolchi – Anton Zabolotny va Markinyos maydondan chetlatildi.
Uchinchi turda «Spartak» safarda «Akron» jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Mutaxassis fikricha, jamoa oldinda tahlil va xulosalar chiqarishi, o‘z o‘yinini yaxshilashi zarur.
Natijalardan kelib chiqib, klubda o‘zgarishlar bo‘lishi ham mumkin. Muxlislar esa jamoasidan yaxshi o‘yin kutmoqda.

«Спартак» потерпел поражение, Титов ожидает серьезных изменений
Бывший капитан команды «Спартак» Егор Титов высказал свое мнение о результатах клуба в начале нового сезона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В конце прошлой недели «Спартак» на своем поле проиграл команде «Балтика» со счетом 0:3, огорчив своих болельщиков. По словам Титова, пока рано делать серьезные выводы о играх команды.
Однако он отметил, что не удовлетворен текущим состоянием. По его словам, в следующем туре не будет двух основных игроков.
Комментируя игру против «Балтики», Титов сказал, что после этой встречи не может сказать ничего, кроме слова «катастрофа». В этом матче два игрока «Спартака» – Антон Заболотный и Маркиньос – были удалены с поля.
В третьем туре «Спартак» проведет матч против команды «Акрон» на выезде. По мнению специалиста, команде необходимо провести анализ и сделать выводы, чтобы улучшить свою игру.
Исходя из результатов, в клубе также могут произойти изменения. Болельщики же ожидают от своей команды хорошей игры.