Krasnodar Dinamo ustidan ketma-ket oltinchi bor g‘alaba qozondi
So‘nggi yillarda "Dinamo" jamoasi "Krasnodar" uchun qulay raqib bo‘lib kelmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Joriy haftada o‘tkazilgan uchrashuvda "Krasnodar" "Dinamo" ustidan 1:0 hisobida g‘alaba qozondi va o‘zining muvaffaqiyatli seriyasini davom ettirdi. Hozirda "Krasnodar" va "Dinamo" o‘rtasidagi o‘yinlarda "Krasnodar" ketma-ket oltinchi bor zafar quchmoqda.
Quyida so‘nggi uchrashuvlarning natijalari keltirilgan. Krasnodar – Dinamo 3:1 Dinamo – Krasnodar 1:3 Krasnodar – Dinamo 1:0 Dinamo – Krasnodar 0:1 Krasnodar – Dinamo 3:0 Krasnodar – Dinamo 1:0 Aytish joizki, aynan "Dinamo"ga qarshi o‘yindan so‘ng, "Krasnodar" o‘z tarixida birinchi bor chempionlik unvonini qo‘lga kiritdi.
May oyida bo‘lib o‘tgan so‘nggi turda "Krasnodar" raqibini 3:0 hisobida mag‘lub etib, chempionlikni rasmiylashtirdi. Shu tariqa, jamoa o‘z tarixida muhim natijaga erishdi va muxlislarini quvontirdi.
"Krasnodar"ning "Dinamo" ustidan ketma-ket g‘alabalari klub tarixida alohida o‘rin egallamoqda. Bu natijalar jamoaning so‘nggi yillardagi barqaror o‘yinini ko‘rsatadi.

Краснодар одержал победу над Динамо в шестой раз подряд
В последние годы команда "Динамо" является удобным соперником для "Краснодара". Об этом сообщает Euro-football.ru.
В матче, проведенном на этой неделе, "Краснодар" одержал победу над "Динамо" со счетом 1:0 и продолжил свою успешную серию. В настоящее время "Краснодар" побеждает "Динамо" уже в шестой раз подряд.
Ниже приведены результаты последних встреч. Краснодар – Динамо 3:1 Динамо – Краснодар 1:3 Краснодар – Динамо 1:0 Динамо – Краснодар 0:1 Краснодар – Динамо 3:0 Краснодар – Динамо 1:0 Стоит отметить, что именно после игры с "Динамо" "Краснодар" впервые в своей истории завоевал титул чемпиона.
В последнем туре, который прошел в мае, "Краснодар" победил соперника со счетом 3:0 и официально оформил чемпионство. Таким образом, команда достигла важного результата в своей истории и обрадовала своих болельщиков.
Последовательные победы "Краснодара" над "Динамо" занимают особое место в истории клуба. Эти результаты показывают стабильную игру команды в последние годы.