Bulyikin Spartak g‘alabasini ikki nol hisobida bashorat qildi
Rossiya Premer-ligasining uchinchi turi doirasida Moskvaning "Spartak" jamoasi safarda Tolyatti shahri vakili bo‘lgan "Akron" bilan uchrashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahs oldidan sobiq hujumchi Dmitriy Bulyikin o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, "Spartak" kuchliroq jamoa hisoblanadi va hozirda ochkolar yig‘ish hamda yaxshi sport formasini tiklashga ehtiyoji bor.
Bulyikin bu uchrashuvda "Spartak" raqibini osonlik bilan mag‘lub etishiga ishonadi. U natijada "Spartak" ikki nol hisobida g‘alaba qozonishini kutmoqda.
Bugun, 3 avgust kuni "Akron" jamoasi "qizil-oq"larni Samaradagi stadionda qabul qiladi. Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 13:30 ga belgilangan.
O‘yin jarayonini Liveresult.ru sayti matnli onlayn tarzda yoritib boradi. Mazkur bahs Premer-liga doirasidagi muhim bellashuvlardan biri bo‘lib, har ikki jamoa muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Булыкин предсказал победу Спартака со счетом два ноль
В рамках третьего тура Российской Премьер-лиги московский клуб "Спартак" встретится в гостях с представителем города Тольятти "Акрон". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой игрой бывший нападающий Дмитрий Булыкин поделился своими мыслями. По его словам, "Спартак" является более сильной командой и в настоящее время нуждается в наборе очков и восстановлении хорошей спортивной формы.
Булыкин уверен, что в этом матче "Спартак" легко одержит победу над соперником. Он ожидает, что "Спартак" выиграет с результатом два ноль.
Сегодня, 3 августа, команда "Акрон" примет "красно-белых" на стадионе в Самаре. Начало встречи запланировано на 13:30 по московскому времени.
Ход игры будет освещаться в текстовом онлайн-формате на сайте Liveresult.ru. Этот матч является одним из важных противостояний в рамках Премьер-лиги и вызывает большой интерес у болельщиков обеих команд.