Dzyuba Spartak futbolchilaridan ko‘proq harakat talab qildi
Akron va Spartak jamoalari yakshanba kuni Rossiya Premer-ligasining uchinchi turi doirasida o‘zaro uchrashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
RB Sport axborot kanali mazkur uchrashuvning tanaffusida jamoalar kiyim almashtirish xonasiga yo‘l olayotgan paytda olingan videoni e’lon qildi. Ushbu videoda Spartak hujumchisi Artyom Dzyuba jamoadoshlariga keskin ohangda norozilik bildirgani eshitiladi.
Dzyuba 36 yoshda bo‘lishiga qaramay, o‘yin davomida jamoasining harakatlaridan norozi bo‘lib, g‘alaba uchun ko‘proq harakat qilish lozimligini ta’kidladi. U jamoadoshlariga murojaat qilib, “Biz ularni albatta yutishimiz kerak, lekin sizlar durang uchun o‘ynayotgandek ko‘rinyapsiz”, deya norozilik bildirdi.
Uchrashuvning so‘nggi qismini LiveResult portali tomonidan olib borilayotgan matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin. Eslatib o‘tamiz, Premer-liganing dastlabki ikki turida Akron jamoasi to‘rt ochko jamg‘argan.
Shu bois, uchinchi tur bahsi ham futbol ishqibozlari uchun muhim ahamiyat kasb etadi. O‘yin natijalari va tafsilotlari saytimizda yoritib boriladi.

Дзюба потребовал от игроков Спартака больше усилий
Команды Акрон и Спартак встретились в воскресенье в рамках третьего тура Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Информационный канал RB Sport опубликовал видео, снятое во время перерыва встречи, когда команды направлялись в раздевалку. На этом видео нападающий Спартака Артем Дзюба слышен, как резко выражает недовольство своим товарищам по команде.
Несмотря на то, что Дзюбе 36 лет, он был недоволен действиями своей команды во время игры и подчеркнул, что нужно приложить больше усилий для победы. Он обратился к своим товарищам: «Мы должны их обязательно победить, но вы выглядите так, будто играете на ничью».
Последнюю часть матча можно будет отслеживать через текстовую трансляцию, проводимую порталом LiveResult. Напоминаем, что в первых двух турах Премьер-лиги команда Акрон набрала четыре очка.
Таким образом, матч третьего тура также имеет важное значение для футбольных болельщиков. Результаты и подробности игры будут освещены на нашем сайте.