Diveev CSKAdan boshqa klubga o‘tishi mumkinligini inkor etmadi
Igor Diveev, Moskvaning CSKA futbol klubi himoyachisi, Rossiya chempionatida faqat ushbu jamoa safida o‘ynashini aniq ayta olmaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bu borada qat’iy fikr bildirishni istamadi. Uning so‘zlariga ko‘ra, hayotda turli vaziyatlar bo‘lishi mumkin va shu sababli bu mavzuda aniq bir gap aytishdan o‘zini tiydi.
Diveev CSKA tarkibida olti yildan buyon harakat qilmoqda. U 2019 yilda Ufa klubidan Moskva jamoasiga ko‘chib o‘tgan.
Shu vaqt davomida himoyachi CSKA safida 188 ta o‘yinda maydonga tushdi. Ushbu bahslarda u jami 18 ta gol urishga va 5 ta golli uzatmani amalga oshirishga muvaffaq bo‘ldi.
Hozirda CSKA Rossiya chempionati turnir jadvalida sakkizinchi o‘rinni egallab turibdi. Klub hisobida besh ochko mavjud.
Diveev o‘zining kelajagi borasida aniq bir qarorga kelmaganini ta’kidlab, har qanday holat bo‘lishi mumkinligini qayd etdi. Shu sababli, u faqat CSKA safida o‘ynashiga kafolat bera olmasligini ochiq aytdi.

Дивеев не отрицал, что может перейти в другой клуб из ЦСКА
Игорь Дивеев, защитник московского футбольного клуба ЦСКА, не может однозначно сказать, что будет играть только за эту команду в российском чемпионате. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он не хотел высказываться определенно по этому поводу. По его словам, в жизни могут быть разные ситуации, и поэтому он воздерживается от конкретных заявлений на эту тему.
Дивеев выступает за ЦСКА уже шесть лет. Он перешел в московскую команду из клуба Уфа в 2019 году.
За это время защитник провел 188 матчей за ЦСКА. В этих играх он сумел забить 18 голов и сделать 5 голевых передач.
В настоящее время ЦСКА занимает восьмое место в турнирной таблице российского чемпионата. У клуба есть пять очков.
Дивеев, подчеркивая, что не пришел к конкретному решению относительно своего будущего, отметил, что может произойти все что угодно. Поэтому он открыто заявил, что не может гарантировать, что будет играть только за ЦСКА.