Mostovoy: CSKA Rubin ustidan kichik hisobda g‘alaba qiladi
Rossiya Premer-ligasining navbatdagi turida CSKA va Rubin jamoalari maydonga tushadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv yuzasidan rossiyalik futbol afsonasi Aleksandr Mostovoy o‘z fikrini bildirdi. Uning ta’kidlashicha, Fabio Chelestini boshchiligidagi jamoa ushbu bahsda kichik farq bilan g‘alaba qozonadi.
Mostovoyning fikriga ko‘ra, maydon egalari yaxshi sport formasiga ega va aynan ular g‘olib chiqadi. U natija borasida ham aniq prognoz berdi: Chelestini jamoasidan toza g‘alaba kutmayman, hisob 2:1 bo‘ladi, dedi Mostovoy.
CSKA va Rubin o‘rtasidagi uchrashuv 9 avgust kuni Moskva vaqti bilan soat 15:45 da boshlanadi. Ushbu bahsning matnli translyatsiyasi LiveResult portali orqali taqdim etiladi.
Eslatib o‘tamiz, CSKA joriy mavsum Premer-liganing uchta o‘yinida 5 ochko jamg‘argan. Rubin esa shu paytgacha to‘plangan ochkolar soni bo‘yicha raqibidan ustunlik qilmoqda va 7 ochkoga ega.
Uchrashuv ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyat kasb etadi. Mutaxassislarning fikricha, bahs murosasiz va qiziqarli o‘tishi kutilmoqda.

Mostovoy: ЦСКА одержит победу над Рубином с минимальным счетом
В следующем туре Российской Премьер-лиги встретятся команды ЦСКА и Рубин. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой встречи свое мнение высказал российская футбольная легенда Александр Мостовой. По его словам, команда под руководством Фабио Челестини одержит победу с небольшим перевесом.
По мнению Мостового, хозяева поля находятся в хорошей спортивной форме и именно они выйдут победителями. Он также дал четкий прогноз по результату: «Не ожидаю чистой победы от команды Челестини, счет будет 2:1», - сказал Мостовой.
Встреча между ЦСКА и Рубином начнется 9 августа в 15:45 по московскому времени. Текстовая трансляция этого матча будет предоставлена на портале LiveResult.
Напоминаем, что ЦСКА в текущем сезоне набрал 5 очков в трех играх Премьер-лиги. Рубин же на данный момент превосходит соперника по количеству набранных очков и имеет 7 очков.
Встреча имеет важное значение для обеих команд. По мнению специалистов, матч ожидается напряженным и интересным.