Sobiq "Zenit" bosh murabbiyi Dmitriy Radchenko "Zenit" va "Axmat" jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan uchrashuv haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, Stanislav Cherchesov "Axmat" jamoasiga bosh murabbiy etib tayinlangach, bu jamoa "Zenit"ga qarshi uchrashuvda yuqori darajada motivatsiyaga ega bo‘ladi. Radchenkoga ko‘ra, "Axmat" endi ochko yo‘qotishga haqqi yo‘q va ular maydonda bor kuchini ishga soladi.
Shu sababli, jamoaning harakatlari maksimal darajada bo‘ladi. Shu bilan birga, "Zenit" ham avvalgi turlarda yo‘qotilgan ochkolarni to‘ldirishga harakat qiladi.
Radchenko bu fikrlarni "Chempionat" portali orqali bildirib o‘tdi. Rossiya oliy ligasining to‘rtinchi turidan o‘rin olgan "Axmat" va "Zenit" uchrashuvi shanba kuni, 9-avgust sanasiga belgilangan.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanishi rejalashtirilgan. Tomoshabinlar ushbu bahsda ikki jamoa o‘rtasidagi muhim qarama-qarshilikni kuzatishlari mumkin bo‘ladi.

небольшой дождь ветер 1.9 м/с, ЮВ
Бывший главный тренер "Зенита" Дмитрий Радченко высказал мнение о предстоящем матче между командами "Зенит" и "Ахмат". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, после назначения Станислава Черчесова главным тренером "Ахмата", эта команда будет иметь высокую мотивацию в матче против "Зенита". Радченко считает, что "Ахмат" больше не имеет права терять очки и они выложатся на поле на полную мощность.
Поэтому действия команды будут максимально эффективными. В то же время "Зенит" также будет стремиться компенсировать потерянные очки в предыдущих турах.
Радченко озвучил эти мысли через портал "Чемпионат". Матч между "Ахматом" и "Зенитом", который занимает четвертое место в российской высшей лиге, запланирован на субботу, 9 августа.
Матч должен начаться в 20:30 по московскому времени. Зрители смогут наблюдать за важным противостоянием между двумя командами.
Эта игра имеет важное значение для обеих команд.
Известная статистическая платформа Sofascore объявила символическую сборную по итогам 21-го тура Турецкой Суперлиги. Об этом сообщает Zamin.uz. Радостно отметить, что капитан национальной сборной