Ronaldu maydonga qaytdi va g‘alabaga hissa qo‘shdi
Futbol agenti Mehdi Xagitoli, sobiq «Zenit» hujumchisi Serdar Azmunning manfaatlarini himoya qiluvchi vakil sifatida, uning Rossiya va Eron terma jamoalari o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushishini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Agentning so‘zlariga ko‘ra, Serdar Azmun Volgograd shahrida bo‘lib o‘tadigan o‘yinda ishtirok etadi. U Rossiyani iliq his-tuyg‘ular bilan eslaydi va bu mamlakatni yaxshi ko‘radi, deya xabar beradi Sport24.
Eslatib o‘tamiz, Serdar Azmun Rossiya chempionatida ham o‘zini ko‘rsatgan. U avval Kazanning «Rubin» va «Rostov» jamoalarida ham to‘p surgan.
Hozirda esa u «Shabab Al-Ahli» klubi futbolchisi hisoblanadi. Rossiya va Eron terma jamoalari o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvi 10-oktabr kuni Volgograd shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Mazkur o‘yin ikki mamlakat futbolchilari uchun tajriba almashish hamda jamoalar holatini baholash imkoniyatini beradi. Shu bilan birga, bu bellashuv muxlislar uchun ham qiziqarli voqealardan biri bo‘lishi kutilmoqda.
"Al-Nasr" futbol klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu Saudiya Arabistoni chempionatidagi tanaffusdan so‘ng maydonga qaytib, o‘zining muvaffaqiyatini gol bilan nishonladi. Bu haqda Zamin.uz
“Inter” so‘nggi daqiqada “Yuventus”ni mag‘lub etdi
Italiya A Seriyasining muhim o‘yini “Inter” va “Yuventus” jamoalari o‘rtasida “San-Siro” stadionida bo‘lib o‘tdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Uchrashuvda mezbonlar 3:2 hisobida g‘alaba
Arbeloa Mbappeni "Real Sosyedad"ga qarshi o‘yin uchun asramoqda
Madridning "Real" jamoasi bosh murabbiyi Alvaro Arbeloa La Liga doirasida "Real Sosyedad"ga qarshi o‘tgan shanba kungi uchrashuvda Kilian Mbappeni maydonga tushirmagani sababi
Ronaldu gol urib, "Al-Nasr"ga g‘alaba keltirdi
"Al-Nasr" jamoasi hujumchisi Krishtianu Ronaldu maydonga qaytib, gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Portugaliyalik futbolchi
Sport Bugun, 07:18
Meyson Mauntning kelajagi "Manchester Yunayted"da mavhum qolmoqda
"Manchester Yunayted" futbol klubi yarim himoyachisi Meyson Mauntning kelajagi hanuz mavhumligicha qolmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. 27 yoshli
Madridning "Real" klubi yarim himoyachisi Federiko Valverde jamoasining joriy mavsum Chempionlar ligasida g‘olib bo‘lish imkoniyatlari haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz

Сердар Азмун выйдет на поле в игре против России
Футбольный агент Мехди Хагитоли, представляющий интересы бывшего нападающего «Зенита» Сердара Азмуна, сообщил, что он выйдет на поле в товарищеском матче между сборными России и Ирана. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам агента, Сердар Азмун примет участие в игре, которая пройдет в Волгограде. Он с теплотой вспоминает Россию и любит эту страну, сообщает Sport24.
Напомним, что Сердар Азмун также проявил себя в российском чемпионате. Ранее он играл за казанский «Рубин» и «Ростов».
В настоящее время он является игроком клуба «Шабаб Аль-Ахли». Товарищеский матч между сборными России и Ирана состоится 10 октября на стадионе в Волгограде.
Эта игра предоставит футболистам двух стран возможность обменяться опытом и оценить состояние команд. Кроме того, это соревнование ожидается как одно из интересных событий для болельщиков.
Интересный разговор Мартыновича и Хавертса запомнился
Защитник команды "Кайрат" Александр Мартынович вспомнил интересный разговор с Каем Хаверцем после матча Лиги чемпионов против "Арсенала". Об этом сообщает Zamin.uz. По словам
Роналду вернулся и забил гол в первом матче
Нападающий команды "Аль-Наср" Криштиану Роналду вернулся на поле и сумел забить гол уже в своем первом матче. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает издание "Euro-Football".
Будущее Мейсона Маунта в Манчестер Юнайтед неопределенно
Будущее полузащитника Манчестер Юнайтед Мейсона Маунта пока остается неопределенным. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает Euro-football.ru. 27-летний футболист испытывает трудности с
Куртуа похвалил надежные действия Трент в игре
Вратарь мадридского «Реала» Тибо Куртуа поделился своим мнением о действиях правого защитника Трента Александера-Арнольда в игре. Об этом сообщает Zamin.uz. Данную информацию сообщил сайт
Спорт Сегодня, 09:19
В одном из крупнейших футбольных клубов Аргентины, «Бока Хуниорс», произошли изменения на посту спортивного директора. Об этом сообщил Zamin.uz. Официально объявлено о назначении Марсело Дельгадо
Роналду вернулся на поле и внес вклад в победу
Нападающий футбольного клуба "Аль-Наср" Криштиану Роналду вернулся на поле после перерыва в чемпионате Саудовской Аравии и отпраздновал своё возвращение голом. Об этом сообщает Zamin.uz.