Gazzaev: CSKA mazmunli va samarali futbol ko‘rsatmoqda
Sobiq CSKA jamoasi bosh murabbiyi Valeriy Gazzaev CSKAning hozirgi murabbiyi Fabio Chelestini boshchiligidagi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Gazzaevning aytishicha, CSKA jamoasi so‘nggi paytlarda maydonda o‘zini ishonchli ko‘rsatmoqda. U ayniqsa jamoaning "Zenit" bilan o‘yini va "Rubin"ga qarshi uchrashuvini yuqori baholadi.
Murabbiy yosh futbolchilarga ham imkoniyat berayotganidan mamnunligini ta’kidladi. Mutaxassisga ko‘ra, CSKA jamoasining o‘yin uslubi unga ma’qul keladi, chunki jamoa mazmunli va samarali futbol namoyish qilmoqda.
Joriy mavsumda CSKA to‘rtta uchrashuvda sakkiz ochko jamg‘ardi. Hozirda Fabio Chelestini boshchiligidagi jamoa Rossiya oliy ligasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda.

Газзаев: ЦСКА содержательный и эффективный футбол показывает
Бывший главный тренер ЦСКА Валерий Газзаев высказал свое мнение о игре команды под руководством нынешнего тренера Фабио Челестини. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Газзаева, команда ЦСКА в последнее время демонстрирует уверенную игру на поле. Он особенно высоко оценил матч команды с "Зенитом" и встречу с "Рубином".
Тренер отметил, что ему приятно, что молодым футболистам также предоставляются возможности. По мнению специалиста, стиль игры команды ЦСКА ему нравится, так как команда демонстрирует содержательный и эффективный футбол.
В текущем сезоне ЦСКА набрал восемь очков в четырех матчах. В настоящее время команда под руководством Фабио Челестини занимает третье место в таблице Российской Премьер-Лиги.