Chelsi Garnacho transferi bo‘yicha muzokaralarni davom ettirmoqda
Manchester Yunayted futbolchisi Alejandro Garnacho hozirda Chelsi jamoasining asosiy transfer maqsadlaridan biri bo‘lib qolmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Argentinalik futbolchining London klubiga o‘tishi ehtimoli haqida o‘tgan oyda ham xabarlar tarqalgan edi. So‘nggi kunlarda esa bu masala yanada aniq tus olmoqda.
Mashhur sport jurnalisti Fabrizio Romano bergan ma’lumotlarga ko‘ra, Chelsi klubi Garnachoni o‘z tarkibiga qo‘shib olish uchun faol harakat qilmoqda. Klublar o‘rtasida muzokaralar davom etmoqda va kelishuv muvaffaqiyatli yakunlanishi kutilmoqda.
Alejandro Garnacho o‘z kelajagi borasida qaror qabul qilgan. U faqat Chelsi jamoasiga o‘tishni istaydi va London klubi bilan shartnoma shartlari bo‘yicha kelishuvga erishgan.
Transfermarkt portali ma’lumotlariga ko‘ra, 21 yoshli futbolchining transfer narxi 45 million yevroga baholanmoqda. Garnacho Chelsi safida o‘zini ko‘rsatishga tayyor va klub rahbariyati ham ushbu transferdan katta umid qilmoqda.

Челси продолжает переговоры по трансферу Гарначо
Футболист Манчестер Юнайтед Алехандро Гарначо в настоящее время остается одной из основных трансферных целей клуба Челси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
О возможности перехода аргентинского футболиста в лондонский клуб также сообщалось в прошлом месяце. В последние дни этот вопрос становится все более ясным.
По информации известного спортивного журналиста Фабрицио Романо, клуб Челси активно работает над тем, чтобы подписать Гарначо. Переговоры между клубами продолжаются, и ожидается, что соглашение будет успешно завершено.
Алехандро Гарначо принял решение о своем будущем. Он хочет перейти только в команду Челси и достиг соглашения по условиям контракта с лондонским клубом.
Согласно данным портала Transfermarkt, трансферная стоимость 21-летнего футболиста оценивается в 45 миллионов евро. Гарначо готов проявить себя в составе Челси, и руководство клуба также возлагает большие надежды на этот трансфер.