Egor Titov Sochi g‘alabasini bashorat qildi
Rossiya Kubogi doirasidagi navbatdagi uchrashuvda Sochi jamoasi o‘z maydonida Samaraning "Krilya Sovetov" jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlari bilan Moskvaning "Spartak" klubi va Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Egor Titov bo‘lishdi. Uning ta’kidlashicha, Sochi jamoasining tarkibi yomon emas va ular g‘alaba qozonish uchun imkoniyatga ega.
Titovning fikriga ko‘ra, jamoa o‘ziga ishonishi zarur va "Dinamo" bilan bo‘lgan o‘yindan so‘ng, bu natijaga erishish mumkin. U Sochining g‘alabasiga ishonch bildirganini ta’kidladi.
Sochi hamda "Krilya Sovetov" uchrashuvi chorshanba kuni, 13-avgust sanasida bo‘lib o‘tadi. O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 18:30 ga belgilangan.
Mazkur bahsning batafsil matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida namoyish etiladi. Uchrashuv futbol ishqibozlari uchun qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda.

Егор Титов предсказал победу Сочи
В следующем матче Кубка России команда Сочи на своем поле встретится с самарскими "Крыльями Советов". Об этом сообщает Euro-football.ru.
С мнением о предстоящей игре выступил бывший футболист московского "Спартака" и сборной России Егор Титов. Он отметил, что состав Сочи неплох и у них есть шансы на победу.
По мнению Титова, команде необходимо верить в себя, и после игры с "Динамо" это достижимо. Он подчеркнул, что верит в победу Сочи.
Матч Сочи и "Крыльев Советов" состоится в среду, 13 августа. Начало игры запланировано на 18:30 по московскому времени.
Подробная текстовая онлайн-трансляция этого матча будет представлена на сайте Liveresult.ru. Ожидается, что встреча будет интересной для футбольных болельщиков.