Tedeev: Orenburgga qarshi jiddiy tayyorlanamiz
Tolyattining "Akron" jamoasi bosh murabbiyi Zaur Tedeev Rossiya premer-ligasining beshinchi turi doirasida "Orenburg"ga qarshi bo‘ladigan o‘yindan oldin fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Murabbiyning aytishicha, "Orenburg" jamoasi so‘nggi o‘yinlarda sezilarli darajada yangilangan va kuchaygan. Shu sababli, o‘yin juda qiyin kechishini kutish kerak.
G‘alaba qozonish uchun jamoa jiddiy tayyorgarlik ko‘rishi lozim. O‘yin 17 avgust, yakshanba kuni Samara shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 13:30da belgilangani ma’lum qilindi. Hozirgi paytda "Akron" jamoasi musobaqa jadvalida yettinchi o‘rinni egallab turibdi, "Orenburg" esa to‘rtinchi o‘rindan pastda, 14-o‘rinda joylashgan.
Ushbu uchrashuv har ikki jamoa uchun muhim hisoblanadi va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Murabbiylarning tayyorgarlik darajasi va taktikalari o‘yinning natijasiga bevosita ta’sir ko‘rsatadi.

Тедеев: Серьезно готовимся к Оренбургу
Главный тренер команды "Акрон" из Тольятти Заур Тедеев поделился своими мыслями перед матчем пятого тура Российской Премьер-Лиги против "Оренбурга". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам тренера, команда "Оренбург" значительно обновилась и усилилась в последних играх. Поэтому стоит ожидать очень сложный матч.
Для победы команда должна серьезно подготовиться. Игра состоится 17 августа, в воскресенье, на стадионе в городе Самара.
Сообщается, что время начала матча по московскому времени назначено на 13:30. В настоящее время команда "Акрон" занимает седьмое место в турнирной таблице, а "Оренбург" располагается ниже четвертого места, на 14-й позиции.
Эта встреча важна для обеих команд и с большим интересом ожидается болельщиками. Уровень подготовки и тактика тренеров напрямую влияют на результат матча.