Baltika Lokomotivni Kaliningradda kutmoqda
Rossiya chempionatining beshinchi turida Kaliningradning "Baltika" jamoasi o‘z maydonida Moskva "Lokomotiv" jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu o‘yinni "Baltika" futbolchisi Sergey Varatynov sharhladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, "Lokomotiv" Rossiya Premer Ligasi doirasida barcha o‘yinlarda g‘alaba qozonayotgan bo‘lsa-da, "Baltika" hali bir marta ham mag‘lub bo‘lmagan.
Jamoa hujumda yaxshi o‘ynashi va yaratilgan imkoniyatlarni samarali amalga oshirishi kerak. Ushbu o‘yin 16 avgust kuni Kaliningrad stadionida bo‘lib o‘tadi.
Asosiy hakamning boshlang‘ich furi soat 15:00da Moskva vaqti bilan yangraydi. Ushbu bellashuv ikki jamoa uchun muhim bahs bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Балтика ждет Локомотив в Калининграде
В пятом туре чемпионата России команда «Балтика» из Калининграда примет у себя дома московский «Локомотив». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эту игру прокомментировал футболист «Балтики» Сергей Варатынов. По его словам, несмотря на то, что «Локомотив» выигрывает все матчи в рамках Российской Премьер-Лиги, «Балтика» пока ни разу не проигрывала.
Команда должна хорошо играть в атаке и эффективно использовать созданные возможности. Эта игра состоится 16 августа на стадионе в Калининграде.
Стартовый свисток главного судьи прозвучит в 15:00 по московскому времени. Этот матч является важным для обеих команд и с большим интересом ожидается болельщиками.