Genich Ahmatning Krylya Sovetov ustidan g‘alabasini aytdi
Samara shahrining "Krylya Sovetov" jamoasi Rossiya chempionatining beshinchi turida Grozniy shahrining "Ahmat" jamoasi bilan uchrashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlarini bildirdi. Genichning so‘zlariga ko‘ra, "Ahmat" jamoasida yaxshi tarkib mavjud, shuningdek, murabbiy Cherchesovning talabchanligi va uy maydonida o‘ynash omillari hisobga olinishi kerak.
U "Krylya Sovetov" jamoasining mag‘lub bo‘lishi va "Ahmat" jamoasining yana g‘alaba qozonishi ehtimoli yuqori ekanligini ta’kidladi. Uchrashuv 16 avgust kuni Grozniy shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi.
Hozirgi paytda "Ahmat" jamoasi Rossiya chempionatining turnir jadvalida 12-o‘rinda, "Krylya Sovetov" esa uchinchi pog‘onada joylashgan. Ushbu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Генич рассказал о победе Ахмата над Крыльями Советов
Команда "Крылья Советов" из города Самара встретится с командой "Ахмат" из города Грозный в пятом туре чемпионата России. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Константин Генич поделился своими мыслями по поводу этой игры. По словам Генича, в команде "Ахмат" хороший состав, а также следует учитывать требовательность тренера Черчесова и фактор игры на домашнем поле.
Он подчеркнул, что вероятность поражения "Крыльев Советов" и очередной победы "Ахмата" высока. Матч состоится 16 августа на стадионе в Грозном и начнётся в 20:30 по московскому времени.
В настоящее время команда "Ахмат" занимает 12-е место в турнирной таблице чемпионата России, а "Крылья Советов" расположились на третьей позиции. Ожидается, что эта игра будет интересным и важным событием для болельщиков.