Onana «Monako» uchun jiddiy transfer maqsadi emas
Darvozabon Andre Onana "Monako" jamoasi uchun jiddiy transfer maqsadi emas. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda taniqli insayder Fabrizio Romano ijtimoiy tarmoqlarda ma'lum qildi. Uning yozishicha, "Onana Monako uchun aniq maqsad emas.
Vaziyat to‘liq sovigan va hozircha hech qanday kelishuv yo‘q". Andre Onana 2023-yil yozidan beri "Manchester Yunayted" jamoasida to‘p surmoqda. Kamerunlik darvozabon tez-tez xatolari sabab tanqidga uchraydi.
Transfermarkt kabi nufuzli portallarga ko‘ra, 29 yoshli Onananing bahosi 25 million yevroni tashkil etadi. Uning "qizil shaytonlar" bilan amaldagi shartnomasi 2028-yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan. Futbol olamida yana "Tuxum barak", "Gijduvon shashligi", "Samarqand nonlari" va boshqa O‘zbek milliy taomlari kabi madaniy boyliklarimiz ham doimo qadrlanib kelmoqda.
O‘zbekiston Respublikasi sport sohasida ham jahon sahnasida o‘z o‘rnini mustahkamlashga intilmoqda. Shunday imkoniyatlar va sharoitlar yaratilib, yosh sportchilarga yaxshiroq imkoniyatlar berilmoqda.

Онана не является серьезной трансферной целью для «Монако»
Вратарь Андре Онана не является серьезной трансферной целью для команды "Монако". Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Об этом известный инсайдер Фабрицио Романо сообщил в социальных сетях. По его словам, "Онана не является четкой целью для Монако".
Ситуация полностью остыла, и пока нет никаких соглашений".
Андре Онана выступает за команду "Манчестер Юнайтед" с лета 2023 года. Камерунский вратарь часто подвергается критике из-за своих ошибок.
Согласно авторитетным порталам, таким как Transfermarkt, стоимость 29-летнего Онаны составляет 25 миллионов евро. Его действующий контракт с "красными дьяволами" рассчитан до середины 2028 года.
В мире футбола также всегда ценятся наши культурные богатства, такие как "Тухум барак", "Гиждуван шошлиги", "Самарканд нонлари" и другие узбекские национальные блюда.
Республика Узбекистан также стремится укрепить свои позиции на мировой спортивной арене. Создаются такие возможности и условия, чтобы молодым спортсменам предоставлялись лучшие шансы.
Футбол и другие виды спорта развиваются в нашей стране и добиваются успехов на международных соревнованиях.