Genich: Chelsi Benfica ustidan g‘alaba qozonadi
2025 yilgi klub jahon chempionati musobaqasining 1/8 final bosqichida Lissabonning "Benfika" jamoasi Londondagi "Chelsi" bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlarini bildirdi. Genichning so‘zlariga ko‘ra, "Chelsi" jamoasi "Benfika"ga nisbatan ishonchli ko‘rinadi va zaxira o‘rindig‘i ham uzoqroq. Shu bois, bu o‘yinda ustunlik London jamoasida bo‘ladi.
U "Chelsi"ning g‘alabasiga pul tikishni tavsiya qilmoqda. "Chelsi" va "Benfika" o‘rtasidagi o‘yin 28 iyun kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 23:00 da boshlanadi.
Ushbu kechadagi jangni batafsil matnli onlayn translyatsiya orqali Liveresult.ru sayti orqali kuzatib borish mumkin. Musobaqa muxlislari uchun qiziqarli va muhim o‘yin bo‘lishi kutilmoqda.

Генич: Челси одержит победу над Бенфикой
В 1/8 финала клубного чемпионата мира 2025 года команда «Бенфика» из Лиссабона будет сражаться с лондонским «Челси». Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этот матч футбольный комментатор Константин Генич высказал свое мнение. По словам Генича, команда «Челси» выглядит более уверенно по сравнению с «Бенфикой», и запасные игроки у них тоже сильнее. Поэтому в этом матче преимущество будет на стороне лондонской команды.
Он рекомендует ставить на победу «Челси». Игра между «Челси» и «Бенфикой» состоится 28 июня. Матч начнется в 23:00 по московскому времени.
Эту вечернюю битву можно будет следить в текстовой онлайн-трансляции на сайте Liveresult.ru. Ожидается, что это будет интересная и важная игра для болельщиков турнира.