Noyer Bayern va PSG o‘rtasidagi o‘yinga tayyorlanmoqda
Myunxenning "Bavariya" jamoasi darvozaboni Manuel Noyer 2025 yilgi klub jahon chempionati chorak final bosqichida fransuzning "PSJ" jamoasi bilan o‘tkaziladigan o‘yinga oid o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ushbu o‘yinni sabrsizlik bilan kutayotganini ta’kidladi. Noyer jamoasi g‘alabaga erishish uchun bor kuchini sarflashga tayyorligini aytdi.
Raqib jamoada ko‘plab yaxshi futbolchilar bor, lekin ular bilan yaxshi tanish ekanliklarini ham ta’kidladi. "PSJ" hozirgi vaqtning Chempionlar ligasi g‘olibi hisoblanadi. Ushbu o‘yinda kuch sinashishdan manfaatdormiz va raqibga qarshi yaxshigina tayyorgarlik ko‘ryapmiz.
O‘yin 5 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. Bu uchrashuv klub jahon chempionatining chorak finalida o'tkaziladi.
Har ikki jamoa ham yuqori darajada tayyorlangan va muxlislar uchun qiziqarli bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Нойер готовится к игре между Байером и ПСЖ
Вратарь мюнхенской "Баварии" Мануэль Нойер высказал свои мысли о предстоящем матче с французским клубом "ПСЖ" в четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что с нетерпением ждет этой игры. Нойер сказал, что готов отдать все силы, чтобы его команда одержала победу.
В соперничающей команде много хороших футболистов, но он также подчеркнул, что они хорошо знакомы с ними. "ПСЖ" в настоящее время является обладателем Лиги чемпионов. Мы заинтересованы в том, чтобы проверить свои силы в этом матче и хорошо готовимся к сопернику.
Игра состоится 5 июля, в субботу, и начнется в 19:00 по московскому времени. Этот матч пройдет в четвертьфинале клубного чемпионата мира.