Ignatyev Inter va Fluminense o‘yini haqida fikr bildirdi
Dushanba kechqurun klublar o‘rtasidagi jahon chempionati chorak finaliga yo‘llanma uchun "Inter" va "Fluminense" jamoalari o‘rtasida muhim bahs bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mashhur murabbiy Boris Ignatyev ushbu o‘yinga oid o‘z fikrlarini bildirdi. Ignatyevning so‘zlariga ko‘ra, u kuchli va qiziqarli o‘yinni kutmoqda, chunki italyan futboli faqat aqliy jihatdan emas, balki jamoaning katta mehnatsevarligi bilan ham mashhur. U "Inter" va "Yuventus"ni o‘z kuchlarini sinovdan o‘tkazish uchun standart sifatida ko‘radi.
Boris Ignatyev shuningdek, "Inter" jamoasi ruhiy holat bo‘yicha "Fluminense" ustidan ustunlikka ega ekanligini ta’kidladi. Futbolchilar Moskva vaqti bilan soat 22:00 da o‘yinni boshlash uchun maydonga chiqishadi. Ushbu o‘yinni kuzatish va tafsilotlari bilan tanishish uchun LiveResult portali orqali matnli translyatsiya mavjud bo‘ladi.
Shu tariqa muxlislar har bir voqeani real vaqt rejimida kuzatib borishlari mumkin. Bu uchrashuv futbol ixlosmandlari uchun muhim va qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda.

небольшая облачность ветер 2.1 м/с, Ю
В понедельник вечером состоится важный матч между командами "Интер" и "Флуминенсе" за путевку в четвертьфинал чемпионата мира клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известный тренер Борис Игнатьев поделился своими мыслями об этом матче. По словам Игнатьева, он ожидает сильной и интересной игры, так как итальянский футбол славится не только умственными способностями, но и большой трудоспособностью команды. Он рассматривает "Интер" и "Ювентус" как стандарт для проверки своих сил.
Борис Игнатьев также отметил, что команда "Интер" имеет преимущество над "Флуминенсе" в психологическом состоянии. Футболисты выйдут на поле, чтобы начать игру в 22:00 по московскому времени. Для просмотра этого матча и ознакомления с деталями будет доступна текстовая трансляция через портал LiveResult.
Таким образом, болельщики смогут следить за каждым событием в реальном времени. Ожидается, что эта встреча будет важной и интересной для любителей футбола.