Mor: Real Juventusga qarshi g‘alaba qozonadi
Sobiq Moskva “Spartak” himoyachisi, hozirda futbol mutaxassisi bo‘lib faoliyat yuritayotgan Eduard Mor klub jahon chempionati 1/8 final bosqichida Madridning “Real” hamda Turinning “Yuventus” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Morning ta’kidlashicha, madridliklar ehtimol gol o‘tkazib yuborishlari mumkin, ammo ular “Yuventus”dan ko‘proq gol urishiga ishonch bor. Mutaxassisning prognoziga ko‘ra, har ikkala jamoa gol uradi, o‘yinda jami 2,5 tadan ortiq gol bo‘ladi, “Real” esa ikki va undan ortiq gol bilan aniq g‘alaba qozonadi. Mazkur bahs 1 iyul, seshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00 ga belgilangan. O‘yin matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin.
Ushbu bellashuv futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli va muhim voqea hisoblanadi. Har ikki jamoa kuchli tarkibga ega bo‘lib, o‘zaro maydonda kuch sinashadi.
Shunday ekan, muxlislar uchun ko‘tarinki kayfiyat va ajoyib futbol namoyishi taqdim etilishi kutilmoqda.

Mor: Реал одержит победу над Ювентусом
Бывший защитник московского "Спартака", а ныне футбольный специалист Эдуард Мор высказал свои мысли о матче 1/8 финала клубного чемпионата мира между мадридским "Реалом" и туринским "Ювентусом". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Мор отметил, что мадридцы могут пропустить гол, однако он уверен, что они забьют больше, чем "Ювентус". По прогнозу специалиста, обе команды забьют, в матче будет больше 2,5 голов, а "Реал" одержит уверенную победу с разницей в два и более гола.
Этот матч состоится 1 июля, во вторник.
Время начала игры назначено на 22:00 по московскому времени. Текстовую онлайн-трансляцию матча можно будет следить на сайте Liveresult.ru.
Это противостояние считается интересным и важным событием для футбольных болельщиков. Обе команды имеют сильный состав и будут бороться на поле.
Таким образом, ожидается, что для болельщиков будет представлено приподнятое настроение и великолепное шоу футбола.