Lokomotiv iyulda uchta do‘stlik o‘yini o‘tkazadi
Lokomotiv jamoasi iyul oyining 2-sidan 12-sigacha bo‘lib o‘tadigan ikkinchi tayyorgarlik yig‘inida o‘tkaziladigan do‘stlik uchrashuvlari jadvalini e’lon qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa bosh murabbiyi Mixail Galaktionov nazoratida uchta o‘yin o‘tkaziladi. Birinchi o‘yin 5 iyul soat 11:00da Lokomotiv va Rodina-2 jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi.
Shu kuni soat 18:00da esa Lokomotiv va Torpedo jamoalari maydonga chiqadi. 12 iyul soat 18:00da esa Lokomotiv Dinamo jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Rodina-2 jamoasiga qarshi o‘yin Lokomotivning o‘z bazasida o‘tkaziladi, qolgan ikki uchrashuv esa RJD Arena stadionida bo‘lib o‘tadi. Jamoa vakillari o‘yinlarni jonli efirda ko‘rish va stadionga tashrif buyurish bo‘yicha qo‘shimcha ma’lumotlarni keyinchalik taqdim etishni rejalashtirmoqda. Shuningdek, Premyer-Liga birinchi turida Lokomotiv Sotschi jamoasiga qarshi maydonga tushishi ma’lum qilindi.
Bu uchrashuv ham muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Jamoa o‘z tayyorgarlik jarayonini davom ettirib, mavsumga tayyorlanmoqda.

Локомотив в июле проведет три товарищеских матча
Команда Локомотив объявила расписание товарищеских встреч, которые пройдут с 2 по 12 июля на втором учебном сборе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Под руководством главного тренера Михаила Галактионова будет проведено три игры. Первая игра состоится 5 июля в 11:00 между командами Локомотив и Родина-2.
В тот же день в 18:00 на поле выйдут команды Локомотив и Торпедо. 12 июля в 18:00 Локомотив сыграет против команды Динамо.
Игра против команды Родина-2 пройдет на базе Локомотива, остальные две встречи состоятся на стадионе RJD Arena. Представители команды планируют предоставить дополнительную информацию о том, как посмотреть игры в прямом эфире и посетить стадион. Также стало известно, что в первом туре Премьер-Лиги Локомотив выйдет на поле против команды Сочи.
Эта встреча также ожидается с большим интересом со стороны болельщиков. Команда продолжает свой тренировочный процесс и готовится к сезону.