Moskva "Spartak" jamoasining yangi a’zosi Anton Zabolotniy o‘zining jamoa muxlislariga murojaat qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U yangi jamoasiga qo‘shilgani uchun minnatdorchilik bildirib, muxlislarni doimiy qo‘llab-quvvatlashga chaqirdi. Zabolotniy o‘z so‘zlarida jamoani har doim g‘alaba qozonishga intilishini ta’kidladi va muxlislarni ular bilan birga bo‘lishga chorladi.
Klub matbuot xizmati orqali berilgan ma’lumotga ko‘ra, 34 yoshli hujumchi jamoa uchun bor kuchini sarflashi haqida so‘z yuritdi. Avvalroq ma’lum bo‘lishicha, Zabolotniy bilan "Spartak" o‘rtasida bir yillik shartnoma imzolangan. O‘tgan mavsumda u Moskva yaqinidagi "Ximki" klubida to‘p surgan.
2024/2025 yilgi mavsum yakunida "Spartak" Rossiya chempionatida to‘rtinchi o‘rinni egalladi. Jamoa va uning yangi hujumchisi oldida katta maqsadlar turibdi va ular kelajakda ham muxlislarni xursand qilishga intilishadi.

Антон Заболотный обратился к болельщикам Спартака
Новый член команды московского "Спартака" Антон Заболотный обратился к своим болельщикам. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он выразил благодарность за то, что присоединился к новой команде, и призвал болельщиков к постоянной поддержке. Заболотный отметил в своих словах, что команда всегда стремится к победе и призвал болельщиков быть с ними.
По информации, предоставленной пресс-службой клуба, 34-летний нападающий заявил, что готов отдать все свои силы команде. Ранее стало известно, что между Заболотным и "Спартаком" подписан однолетний контракт. В прошлом сезоне он выступал за клуб "Химки", расположенный недалеко от Москвы.
По итогам сезона 2024/2025 "Спартак" занял четвертое место в чемпионате России. Перед командой и ее новым нападающим стоят большие цели, и они будут стремиться радовать болельщиков и в будущем.