Ignatov «Sochi» futbol klubiga qo‘shildi
Sobiq «Spartak» yarim himoyachisi Mixail Ignatov Rossiya Premer Ligasining yangi mavsumida o‘z jamoasini topdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
«Chempionat» ma’lumotlariga ko‘ra, 25 yoshli yarim himoyachi «Sochi» jamoasiga qo‘shildi va yaqin kunlarda ular bilan mehnat shartnomasini imzolaydi. Ignatov joriy yozda «Spartak» bilan shartnomasi tugagani sababli klubni tark etdi.
O‘tgan mavsumda u Rossiya Premer Ligasida va Kubokda jami 15 o‘yinda maydonga tushdi, ammo hisobda samarali harakatlarni qayd eta olmadi. Shuningdek, avvalroq «Spartak» hujumchisi Anton Zin’kovskiy ham ijaraga olingan holda «Sochi»ga kelgani ma’lum bo‘lgandi.
U ham yangi mavsumni janubiy jamoada o‘tkazadi. Bu transferlar «Sochi» jamoasining yangi mavsumga tayyorgarlik ko‘rishdagi faol ishlaridan biridir.
Jamoa o‘z kuchini oshirishga intilmoqda. Yangi futbolchilarning ishtiroki bilan «Sochi» mavsum davomida kuchli natijalarga erishishga umid qilmoqda.

Игнатов присоединился к футбольному клубу «Сочи»
Бывший полузащитник «Спартака» Михаил Игнатов нашел свою команду в новом сезоне Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По данным «Чемпионата», 25-летний полузащитник присоединился к команде «Сочи» и в ближайшие дни подпишет трудовой контракт с ними. Игнатов покинул клуб из-за окончания контракта с «Спартаком» этим летом.
В прошлом сезоне он вышел на поле в 15 матчах Российской Премьер-Лиги и Кубка, однако не смог записать на свой счет результативные действия. Также ранее стало известно, что нападающий «Спартака» Антон Зиньковский также пришел в «Сочи» на правах аренды.
Он тоже проведет новый сезон в южной команде. Эти трансферы являются частью активной работы команды «Сочи» по подготовке к новому сезону.
Команда стремится усилить свои позиции. С участием новых футболистов «Сочи» надеется добиться сильных результатов в течение сезона.