Shpilevskiy Pari NN jamoasini kuch bilan boshqaradi
«Pari NN» jamoasi bosh murabbiyi Aleksey Shpilevskiy Rossiya Premer-ligasining yangi mavsumidan kutayotgan umidlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z nutqida hech narsani va’da qilishni yoki kafolatlashni yoqtirmasligini aytib o‘tdi. Shpilevskiyning so‘zlariga ko‘ra, bunday javobgarlikni hech bir murabbiy zimmasiga ololmaydi, u Harry Potter emasligini ta’kidladi.
Mutaxassis o‘z imkoniyatlari doirasida jamoa uchun bor kuchini sarflashga tayyorligini ma’lum qildi. Eslatib o‘tamiz, Shpilevskiy Nijny Novgorod jamoasining boshqaruviga belaruslik mutaxassis Viktor Gancharenkodan keyin o‘tgandi.
Yangi murabbiy klub bilan uch yillik shartnoma imzolagan. Rossiya chempionatining start turida «Pari NN» amaldagi chempion «Krasnodar» jamoasi bilan bahs olib boradi.
Mavsum boshlanishi oldidan jamoada yangilangan strategiya va taktika asosida muvaffaqiyat qozonish niyati mavjud. Shpilevskiy va uning jamoasi muxlislar oldidagi mas’uliyatni yaxshi anglashi bilan birga, yuqori natijalar uchun kurashishga tayyor.

Шпилевский управляет командой Пари НН с силой
Главный тренер команды «Пари НН» Алексей Шпилевский высказал свои ожидания от нового сезона Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что не любит ничего обещать или гарантировать. По словам Шпилевского, такую ответственность не может взять на себя ни один тренер, он подчеркнул, что не является Гарри Поттером.
Специалист заявил о готовности приложить все свои силы для команды в рамках своих возможностей. Напомним, что Шпилевский пришел к управлению командой Нижнего Новгорода после белорусского специалиста Виктора Ганчаренко.
Новый тренер подписал трехлетний контракт с клубом. В стартовом туре чемпионата России «Пари НН» встретится с действующим чемпионом командой «Краснодар».
Перед началом сезона команда намерена добиться успеха на основе обновленной стратегии и тактики. Шпилевский и его команда хорошо понимают ответственность перед болельщиками и готовы бороться за высокие результаты.