Chelsi Palmeyrasga qarshi o‘yinni nazorat qilmoqda
Chelsi jamoasining markaziy himoyachisi Levi Kolvill Klub jahon chempionati chorak finalidan o‘rin olgan Palmeyrasga qarshi o‘yinning tanaffusida intervyu berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Birinchi taym natijasiga ko‘ra, "Ko‘klar" Braziliya jamoasini minimal hisob bilan ortda qoldirmoqda. Yagona golni 16-daqiqada Kol Palmer urdi.
Kolvillning so‘zlariga ko‘ra, ular o‘yinni yaxshi nazorat qilishmoqda va gol ham jamoaga yordam berdi. Hozirgacha hammasi yaxshi ketmoqda, lekin ular o‘yinda yanada kuchliroq nazorat o‘rnatishni xohlamoqda.
LiveResult.ru portali Chelsi va Palmeyras o‘rtasidagi o‘yin voqealarini matn ko‘rinishida batafsil yoritib bormoqda. G‘olib keyingi bosqichda Fluminense jamoasi bilan yarim finalda uchrashadi.
Bu o‘yin jamoalar uchun katta sinov bo‘lib, har ikki tomon ham g‘alaba uchun bor kuchini sarflamoqda. Chelsi himoyasi va hujumi muvozanatli holda o‘yin olib bormoqda, bu esa ularni muvaffaqiyatga yaqinlashtirmoqda.

Челси контролирует игру против Палмейраса
Центральный защитник команды Челси Леви Колвилл дал интервью во время перерыва матча против Пальмейраса в четвертьфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По результатам первого тайма "Синие" минимально опережают бразильскую команду. Единственный гол забил Кол Палмер на 16-й минуте.
По словам Колвилла, они хорошо контролируют игру, и гол также помог команде. Пока все идет хорошо, но они хотят установить еще более сильный контроль в игре.
Портал LiveResult.ru подробно освещает события матча между Челси и Пальмейрасом в текстовом формате. Победитель встретится в полуфинале с командой Флуминенсе.
Этот матч является большим испытанием для команд, и обе стороны прилагают все усилия для победы. Защита и атака Челси действуют сбалансировано, что приближает их к успеху.