Torop va Kislyak CSKA boshlang‘ich tarkibida OFKga qarshi
Bugun, 5 iyul kuni, CSKA jamoasi Bratskiy kubogining ikkinchi turi doirasida serbning OFK Belgrad jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
CSKA matbuot xizmati kelayotgan bahsda maydonga birinchi daqiqalardan tushadigan futbolchilar ro‘yxatini e’lon qildi. Jamoaning boshlang‘ich tarkibi quyidagicha: darvozabon Torop, himoyachilar Gayich, Diveyev, Rosha, yarim himoyachilar Moyzes, Glebov, Kislyak, jamoa sardori Oblyakov, hujumchilar Krugovoy, Shumanskiy va Musayev.
Do‘stlik uchrashuvi Moskva vaqti bilan soat 16:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yin jarayonlarini batafsil matnli translyatsiya tarzida LiveResult portalidan kuzatib borishingiz mumkin.
Eslatib o‘tamiz, Bratskiy kubogining birinchi turida CSKA Partizan jamoasini 3:1 hisobida mag‘lub etdi. Ushbu o‘yinda jamoa o‘zining kuchini va o‘yin rejalarini sinab ko‘radi hamda musobaqada yuqori natijalarga erishishga intiladi.

Тороп и Кисляк в стартовом составе ЦСКА против ОФК
Сегодня, 5 июля, команда ЦСКА проведет матч против сербской команды OFK Белград в рамках второго тура Кубка Братского. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Пресс-служба ЦСКА объявила список футболистов, которые выйдут на поле с первых минут предстоящего матча. Стартовый состав команды выглядит следующим образом: вратарь Тороп, защитники Гайич, Дивеев, Роша, полузащитники Мойзес, Глебов, Кисляк, капитан команды Обляков, нападающие Круговой, Шумаский и Мусаев.
Дружеская встреча начнется в 16:00 по московскому времени. Вы можете следить за процессом этой игры в текстовом формате на портале LiveResult.
Напоминаем, что в первом туре Кубка Братского ЦСКА одержал победу над командой Партизан со счетом 3:1. В этом матче команда проверит свои силы и игровые планы, а также стремится добиться высоких результатов в турнире.