PSJ va Bavariya Klub Jahon Chempionatida to‘qnashadi
«PSJ» va «Bavariya» juma kechasi Klub Jahon Chempionati chorak finalida to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Parij jamoasining bosh murabbiyi Luis Enrique asosiy tarkibga quyidagi futbolchilarni kiritishga qaror qildi: Donnarumma, Hakimi, Markinyos, Pacho, Mendes, Neves, Ruis, Vitinya, Kvaratsxeliya, Barkola va Duy. Rossiyalik darvozabon Matvey Safonov zaxirada boshlaydi.
Ushbu uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. Maydondagi vaziyatlarni batafsil kuzatish imkoniyati matn ko‘rinishidagi jonli translyatsiyada taqdim etiladi.
Chorak finalda g‘olib bo‘lgan jamoa yarim finalda «Real» va «Borussiya» o‘rtasidagi o‘yinda g‘olib chiqqan jamoaga qarshi maydonga chiqadi. Bu bahs muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi, chunki ikkala jamoa ham kuchli tarkibga ega va chempionlik yo‘lida muhim qadamni qo‘yishga intilmoqda.
Jamoalar o‘rtasidagi raqobat yuqori darajada o‘tadi, har bir futbolchi g‘alaba uchun bor kuchini sarflashi kutilmoqda. Ushbu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun yodda qoluvchi voqea bo‘lishi aniq.

ПСЖ и Бавария встретятся на Кубке мира клубов
«ПСЖ» и «Бавария» встретятся в четвертьфинале клубного чемпионата мира в пятницу вечером. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер парижской команды Луис Энрике решил включить в основной состав следующих футболистов: Доннарумма, Хакими, Маркиньос, Пачо, Мендес, Невес, Руис, Витинья, Кварацхелия, Баркола и Дуй. Российский вратарь Матвей Сафонов начнет матч на скамейке запасных.
Эта встреча начнется в 19:00 по московскому времени. Возможность подробно следить за ситуацией на поле будет представлена в виде текстовой трансляции.
Команда, победившая в четвертьфинале, выйдет на поле против победителя матча между «Реалом» и «Боруссией» в полуфинале. Этот матч вызывает большой интерес у болельщиков, так как обе команды имеют сильный состав и стремятся сделать важный шаг на пути к чемпионству.
Соперничество между командами пройдет на высоком уровне, от каждого футболиста ожидается, что он приложит все усилия для победы. Эта игра, безусловно, станет запоминающимся событием для футбольных фанатов.