Musialaning jiddiy jarohati haqida Myuller fikri
Bavariya hujumchisi Tomas Myuller Klub chempionlari jahon kubogi doirasidagi PSJga qarshi o‘yinda Jamal Musialaning jarohati haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Birinchi bo‘lim oxirida Parij darvozaboni Janluiji Donnarumma to‘pni olish uchun 22 yoshli yarim himoyachi oldiga sakradi. To‘qnashuv natijasida nemis futbolchisi suyagini singdirib, shifoxonaga yetkazildi.
Myuller o‘yindan keyingi intervyusida, vaziyat yomon ko‘rinishda ekanligini aytdi. U tomografiya jarohatning og‘irligini aniqlaydi degan umidda.
So‘nggi bir necha oy ichida Jamal uchun qiyin davr bo‘lgan, u ko‘p mehnat qilganini ta’kidladi. Bizning jamoadoshimiz bilan munosabatlar juda yaxshi, biz robot emasmiz, dedi hujumchi.
Bu juda murakkab vaziyat, faqat barakalla qilib, eng yaxshisini kutish qoladi, dedi Myuller. Shu o‘yin uning Bavariyadagi so‘nggi uchrashuvi bo‘ldi.

Нападающий Баварии Томас Мюллер высказал свое мнение о травме Джамала Мусиаалы в матче против ПСЖ в рамках Кубка клубных чемпионов мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В конце первого тайма вратарь Парижа Джанлуиджи Доннарумма прыгнул к 22-летнему полузащитнику, чтобы забрать мяч. В результате столкновения немецкий футболист сломал ключицу и был доставлен в больницу.
В интервью после матча Мюллер сказал, что ситуация выглядит плохо. Он надеется, что томография определит серьезность травмы.
Он отметил, что последние несколько месяцев были трудными для Джамала, и он много работал. У нас очень хорошие отношения с нашим товарищем по команде, мы не роботы, сказал нападающий.
Это очень сложная ситуация, остается только надеяться на лучшее, сказал Мюллер. Этот матч стал его последним выступлением за Баварию.