Grishin CSKA va Krasnodar o‘yinini tahlil qildi
Moskva CSKA jamoasining sobiq futbolchisi Aleksandr Grishin OAV vakillari bilan suhbatda Rossiya Superkubogi doirasidagi CSKA va Krasnodar jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yinni sharhladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Aleksandr Grishinning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin bir hafta ichida bo‘lib o‘tadi va Krasnodar jamoasi o‘zining eng yaxshi shaklida maydonga tushishi kutilmoqda. Ularning tayyorgarlik jarayoni davom etmoqda va ular taktika jihatidan ayrim jihatlarni takomillashtirish ustida ishlamoqda.
O‘tgan mavsumda Krasnodar Premyer-liga chempioni bo‘lgan bo‘lsa, CSKA Rossiya Kubogini qo‘lga kiritgan edi. Superkubok uchun o‘yin 12 iyul, shanba kuni Kazan shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim bahs bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Superkubok o‘yini har ikki jamoaning mavsum oldi tayyorgarligi va kuchini sinovdan o‘tkazish uchun imkoniyat yaratadi.

Гришин проанализировал игру ЦСКА и Краснодара
Бывший футболист московского ЦСКА Александр Гришин в разговоре с представителями СМИ прокомментировал предстоящий матч между командами ЦСКА и Краснодар в рамках Российского Суперкубка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Александра Гришина, игра состоится через неделю, и ожидается, что команда Краснодара выйдет на поле в своей лучшей форме. Их подготовительный процесс продолжается, и они работают над улучшением некоторых аспектов тактики.
В прошлом сезоне Краснодар стал чемпионом Премьер-лиги, а ЦСКА завоевал Кубок России. Игра за Суперкубок пройдет 12 июля, в субботу, на стадионе в Казани.
Этот матч является важным поединком для команд и вызывает большой интерес у болельщиков. Игра за Суперкубок предоставляет возможность обеим командам протестировать свою предсезонную подготовку и силу.