Stepanov: Karpin o‘z futbolimizni o‘ynashni aytdi
Vinger «Dinamo» jamoasidan Vladislav Stepanov o‘yin oldidan bosh murabbiy Valeriy Karpindan nima deganini so‘zlab berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, murabbiy maydonga chiqishdan oldin shunchaki o‘z futbolini o‘ynashni va hech narsadan qo‘rqmaslikni aytgan. Bu so‘zlar «RB Sport» portalida keltirilgan.
Eslatib o‘tamiz, do‘stlik o‘yinida «Partizan»ga qarshi o‘tkazilgan bellashuvda 16 yoshli Stepanov bittadan gol muallifi bo‘ldi. Hozirgacha u rasmiy o‘yinlarda «Dinamo»ning asosiy jamoasi safida maydonga tushmagan.
Yangi mavsumning birinchi turida «Dinamo» «Baltika» jamoasi bilan o‘ynaydi. Ushbu o‘yin 18 iyul kuni bo‘lib o‘tadi.
Jamoa muxlislari uchun muhim bellashuvlardan biri hisoblanadi. Stepanovning kelajakdagi o‘yindagi ishtiroki va natijalari e’tiborda bo‘ladi.

Степанов: Карпин сказал, что будет играть в наш футбол
Вингер «Динамо» Владислав Степанов рассказал, что главный тренер Валерий Карпин сказал ему перед игрой. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, тренер перед выходом на поле просто сказал играть в свой футбол и не бояться ничего. Эти слова приведены на портале «RB Sport».
Напоминаем, что в товарищеском матче против «Партизана» 16-летний Степанов стал автором гола. На данный момент он не выходил на поле в официальных играх за основную команду «Динамо».
В первом туре нового сезона «Динамо» сыграет с командой «Балтика». Этот матч состоится 18 июля.
Считается одним из важных противостояний для болельщиков команды. Участие и результаты Степанова в предстоящем матче будут под пристальным вниманием.