Rossiya Futbol Ittifoqi faxriy prezidenti Vyacheslav Koloskov Moskva “Dinamo” jamoasining hujum chizig‘i haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, “Dinamo” hujum liniyasi Rossiya Premer-ligasidagi eng kuchlilardan biri hisoblanadi. Jarohatdan tiklanayotgan Tyukavinni hisobga olganda, jamoada katta maqsadlarni amalga oshirishga qodir futbolchilar yig‘ilgan.
O‘tgan mavsumda “Dinamo” Premer-liga musobaqasini turnir jadvalida beshinchi o‘rinda yakunlagan. Yangi mavsum 18 iyul kuni boshlanadi va “Dinamo” bu safar “Baltika” jamoasi bilan uchrashadi.
Asosiy hakamning birinchi shiriqi Moskva vaqti bilan soat 20:30 da yangraydi. Ushbu uchrashuv jamoaning yangi mavsumdagi imkoniyatlarini sinovdan o‘tkazadi.

Колосков: Динамо нападение в Премьер-лиге сильное
Почетный президент Российского футбольного союза Вячеслав Колосков высказал мнение о нападении московского "Динамо". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, линия атаки "Динамо" является одной из самых сильных в Российской Премьер-лиге. Учитывая восстанавливающегося Тюкавин, в команде собрались футболисты, способные реализовать большие цели.
В прошлом сезоне "Динамо" завершило соревнование в Премьер-лиге на пятом месте в турнирной таблице. Новый сезон начнется 18 июля, и "Динамо" в этот раз встретится с командой "Балтика".
Первый свисток главного судьи прозвучит в 20:30 по московскому времени. Эта встреча проверит возможности команды в новом сезоне.