Mostovoy Superkubokda Krasnodar va CSKA imkonini baholadi
O‘tgan davrning taniqli futbolchisi Aleksandr Mostovoy Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasidagi "Krasnodar" va CSKA o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mostovoyning fikriga ko‘ra, CSKA bosh murabbiyi Marko Nikolichning lavozimidan ketishi bu jamoalar o‘rtasidagi kuchlar nisbati va o‘yinning natijasiga ta’sir qilmaydi. U aytishicha, Nikolichning ketishi "Krasnodar"ni avtomatik ravishda Superkubok bahsining favoritiga aylantirmaydi.
Bunday o‘yinlarda g‘alaba imkoniyati teng, ya’ni 50 foizga teng. Yangi murabbiy esa CSKA bilan Nikolichdan ham katta yutuqlarga erishishi mumkin, ammo buni hozircha hech kim aniq bilmaydi.
Ushbu Superkubok bahsi 12 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. O‘yinni matnli translyatsiya shaklida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.
Bu uchrashuv muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalar o‘rtasidagi raqobat yuqori darajada bo‘lishi kutilmoqda.

Мостовой оценил шансы Краснодара и ЦСКА в Суперкубке
Знаменитый футболист прошлого Александр Мостовой высказал свое мнение о матче между "Краснодаром" и ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению Мостового, уход главного тренера ЦСКА Марко Николича не повлияет на соотношение сил между командами и на результат игры. Он отметил, что уход Николича не делает "Краснодар" автоматически фаворитом в борьбе за Суперкубок.
В таких играх шансы на победу равны, то есть составляют 50 процентов. Новый тренер может добиться с ЦСКА даже больших успехов, чем Николич, но пока никто не знает, как это будет.
Этот матч за Суперкубок состоится 12 июля, в субботу, и начнется в 18:00 по московскому времени. Игра будет доступна для просмотра в текстовом формате на портале LiveResult.