Moskva CSKA jamoasining darvozaboni va sardori Igor Akinfeev Rossiya OLIMPBET Superkubogi g‘alabasidan so‘ng klub prezidenti Yevgeniy Ginerga minnatdorchilik bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ijtimoiy tarmoqlardagi murojaatida “Ikkinchi otam bo‘lgan CSKA prezidenti Yevgeniy Ginerga samimiy tabriklarimni va katta rahmatlarimni aytmoqchiman. Sizsiz bularning hech biri bo‘lmas edi,” deb yozdi.
Eslatib o‘tamiz, Rossiya Superkubogi doirasida o‘tkazilgan o‘yinda CSKA va “Krasnodar” jamoalari Kazan stadionida maydonga tushdi. Moskva jamoasi amaldagi chempion ustidan 1:0 hisobida minimal hisobda g‘alaba qozondi.
Yagona golni “armiyachilar” markaziy himoyachisi Igor Diveyev kiritdi. Ushbu g‘alaba jamoaga katta muvaffaqiyat olib keldi va muxlislar tomonidan iliq kutib olindi.

Акинфеев поблагодарил президента ЦСКА Гинера
Вратарь и капитан московского ЦСКА Игорь Акинфеев поблагодарил президента клуба Евгения Гинера после победы в российском Суперкубке OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В своем обращении в социальных сетях он написал: “Хочу выразить искренние поздравления и огромную благодарность президенту ЦСКА Евгению Гинеру, который стал для меня вторым отцом. Без вас ничего из этого не было бы.”
Напомним, что в матче, проведенном в рамках российского Суперкубка, команды ЦСКА и “Краснодар” вышли на поле стадиона Казани. Московская команда одержала минимальную победу со счетом 1:0 над действующими чемпионами.
Единственный гол забил центральный защитник “армейцев” Игорь Дивеев. Эта победа принесла команде большой успех и была тепло встречена болельщиками.