Kislyak CSKA chempionlik imkoniyatlarini baholadi
Moskvadagi CSKA jamoasining yarim himoyachisi Matvey Kislyak Rossiya Premer-ligasining keyingi mavsumida jamoaning chempionlik imkoniyatlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, har bir o‘yinni alohida ko‘rish kerak. Har bir o‘yinda ochko to‘plash muhim, shunda chempionlik uchun kurashish imkoniyati yuzaga keladi.
O‘tgan mavsumda CSKA Rossiya Premer-ligasida uchinchi o‘rinni egallagan. Turnir jadvalida Sankt-Peterburgning Zenit jamoasi va chempionlikni qo‘lga kiritgan Krasnodar jamoasi undan yuqorida bo‘lgan.
2025/2026 yilgi mavsumning birinchi turida CSKA Orenburg jamoasi bilan bahs olib boradi. Ushbu o‘yin 21 iyul kuni o‘tkaziladi.
Jamoa muxlislari va mutaxassislar yangi mavsumda CSKAning natijalari va imkoniyatlarini diqqat bilan kuzatib boradi. Har bir o‘yinda qat’iyat va intizom muhim omil bo‘lib qoladi.

Кисляк оценил шансы ЦСКА на чемпионство
Полузащитник московского ЦСКА Матвей Кисляк высказал мнение о шансах команды на чемпионство в следующем сезоне Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что каждую игру нужно рассматривать отдельно. Важно набирать очки в каждой игре, чтобы появилась возможность бороться за чемпионство.
В прошлом сезоне ЦСКА занял третье место в Российской Премьер-Лиге. В турнирной таблице выше него находились команда «Зенит» из Санкт-Петербурга и команда «Краснодар», ставшая чемпионом.
В первом туре сезона 2025/2026 ЦСКА сыграет с командой «Оренбург». Эта игра состоится 21 июля.
Фанаты команды и специалисты будут внимательно следить за результатами и возможностями ЦСКА в новом сезоне. В каждой игре решимость и дисциплина останутся важными факторами.