PSJ Chelsidan Koul Palmer uchun 250 million yevro taklif qildi
Angliya terma jamoasi va Londonning "Chelsi" klubida o‘ynayotgan yarim himoyachi Koul Palmer klubini almashtirishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda Fichajes nashri xabar bermoqda. Ma’lum bo‘lishicha, 23 yoshli futbolchining xizmatlariga Fransiyaning "PSJ" klubi qiziqish bildirmoqda.
Parijliklar transfer bo‘yicha rekord o‘rnatishga tayyor va angliyalik futbolchi uchun 250 million yevro taklif qilmoqda. Hozirgi vaqtda eng qimmat transfer "PSJ" va "Barselona" o‘rtasida Neymar uchun amalga oshirilgan bo‘lib, uning narxi 222 million yevroni tashkil etadi.
Shuningdek, Koul Palmer 2025 yilda klubaro jahon chempionatining eng yaxshi o‘yinchisi deb topilgan. Uning "Chelsi" bilan amaldagi shartnomasi 2033 yil o‘rtalariga qadar mo‘ljallangan.
Ushbu transfer futbol bozorida katta qiziqish uyg‘otmoqda va kelgusida katta o‘zgarishlarga sabab bo‘lishi mumkin.

ПСЖ предложил Челси 250 миллионов евро за Коула Палмера
Полузащитник сборной Англии и лондонского клуба "Челси" Коул Палмер может сменить клуб. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает издание Fichajes. Известно, что 23-летним футболистом интересуется французский клуб "ПСЖ".
Парижане готовы установить рекорд по трансферам и предлагают 250 миллионов евро за английского футболиста. На данный момент самым дорогим трансфером является переход Неймара между "ПСЖ" и "Барселоной", стоимость которого составила 222 миллиона евро.
Кроме того, Коул Палмер был признан лучшим игроком клубного чемпионата мира в 2025 году. Его действующий контракт с "Челси" рассчитан до середины 2033 года.
Этот трансфер вызывает большой интерес на футбольном рынке и может привести к значительным изменениям в будущем.